redukcja piersi c.d.

8 odpowiedzi
Dziekuje Panie Doktorze za zaproszenie, prosze jeszcze o informację jak można sie do Pana dostać, kto ma wystawić skierowanie, 22 listopada mam wizytę u ortopedy, czy on może wystawić skierowanie? ,
Nie jestem pewna, czy pytanie było do mnie. Na redukcję piersi na NFZ może skierować lekarz rodzinny, ortopeda także. Skierowanie musi być wystawione do właściwej placówki, zależy gdzie się Pani wybiera. Lekarz kwalifikujący decyduje o tym, czy będzie Pani zapisana na zabieg.

Szanowna Pani, ortopeda moze wystawic skierowanie do poradni chirurgii plastycznej. Nalezy zapisac sie na wizyte w rejestracji. Ja nie wykonuje tych operacji. Zajmuje sie w chwili obecnej wyłącznie mikrochirurgiczna rekonstrukcja piersi.
Dzień dobry Pani,

Serdecznie Panią zapraszam na konsultację do Centrum Medycznego "Bieńkowski" w Bydgoszczy, gdzie będę mógł Panią zakwalifikować do operacji oraz wykonać leczenie. Skierowanie na konsultację poza NFZ nie jest wymagane.

Pozdrawiam,
Paweł Szychta
Szanowna Pani
Przyjmuje w placówce prywatnej więc skierowanie nie jest potrzebne. Wszystkie dane kontaktowe telefony itp są dostępne na moim profilu.
Pozdrawiam.
Dzień dobry,
skierowanie od lekarza POZ do poradni chirurgii plastycznej, proszę umówić się telefonicznie, nr tel. 74 862 11 88. na wizyte prosze zabrać ze sobą konsultacje specjalistyczne.

Pozdrawiam

Piotr Drozdowski
Dobry wieczór,
Przyjmuję wyłącznie prywatnie, zatem skierowanie do mnie nie jest potrzebne (umówić się Pani może poprzez kalendarz tutaj na portalu). Ewentualnie ortopeda może wystawić opinię odnośnie wskazań do redukcji biustu (obciążenie kręgosłupa etc.) - wówczas ewentualny zabieg wykonywany będzie ze wskazań zdrowotnych. Pozdrawiam, T.Witwicki
Dzień dobry.
Dr Raczkowska przyjmuje tylko prywatnie. Nie trzeba skierowania na wizytę. Koszt konsultacji 150 PLN. Rejestracja 600 00 34 30.
Pozdrawiamy,
Zespół Gabinetu
Dzień dobry.
Tak ortopeda może wystawić skierowanie. Tą drogą nie mogę podać konkretnego miejsca, gabinetu. Przyjmuję w Poznaniu, Wrocławiu i Polanicy Zdroju.