pytanko moje

5 odpowiedzi
Dobry wieczór chciałam zapytać, mam diagnozę o pochwicy, a podchodzę do ivf a muszę to wyleczyć, da sie coś z tym zrobić prosze o poradę o pomoc; c to lek przed badaniami u ginekologa ;c
Zachęcam do konsultacji lekarza seksuologa

Witam,
Pochwica jest choroba, która często ma podłoże psychiczne. Warto wiec rozważyć pomoc i diagnostykę psychologiczną w tym wypadku. Polecam też wybrać się do specjalisty, który będzie zarówno psychoterapeutą jak i seksuologiem, taka osoba prawdopodobnie będzie miała odpowiednie kompetencję i wiedzę w tej sprawie. Jeśli jest Pani za Warszawy polecam Panią Olgę Kozyrę seksuologa i psychoterapeutę.
Dzień dobry, musi Pani poszukać psychoterapeuty - seksuologa. Nie będąc lekarzem nie będzie mógł fizycznie Pani badać, natomiast może terapeutyzować problem.
Nie jestem ani lekarzem, ani ginekologiem - nie mogę pomóc.
Dzień dobry,
nie jestem ginekologiem ani seksuologiem. Osoba, która zdiagnozowała pochwicę, powinna wskazać drogę leczenia. Zalecałabym kontakt z psychiatrą-seksuologiem bądź psychoterapeutą-seksuologiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia.