PYTANIE WIZYTA DOMOWA CZASŁAW

4 odpowiedzi
Witam,Chciałam zapytać czu udziela Pani wizyt domowych. Szukam lekarza do mojej 86 letniej babci.
Mieszka w Czasławiu koło Dobczyc. Chciałam zapytać jaki jest koszt takiej wizyty i kiedy mogłaby Pani przyjechać bo zależy mi na czasie.
Witam, niestety aktualnie przyjmuję wyłącznie w Szpitalu Uniwersyteckim i w Poradni Geromed. Pozdrawiam

Witam
Bardzo mi przykro ale udzielam wizyt domowych. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi ale próbowałam się zorientować kto ze znanych mi, godnych polecenia psychiatrów podjąłby się realizacji tej wizyty. Niestety z powodu znacznej odległości nie znalazłam nikogo.
Myślę ze lepiej poszukać lekarza w okolicach, np w Krakowie.
Jeśli będę mogła być pomocna na miejscu to zapraszam.
Z poważaniem
Małgorzata Tomaszewska
Witam. Tak jeżdżę na wizyty domowe na terenie Radomia i okolic. Koszt wizyty na terenie Radomia do 180zł. Koszt wizyty zamiejscowych ustalam indywidualnie w zależności od odległości i czasu dojazdu.
Pozdrawiam
Andrzej Karczwski
Niestety nie ordynuję w domu pacjenta. A mój krakowski gabinet zlikwidowałem w marcu b.r.
Proszę skontaktować się z Zespołem Gabinetów Specjalistycznych PROXI (Niestety w tej odpowiedzi nie mogę podać numeru telefonu - tak skonstruowany jest ten portal). Adres Kraków ul.Przymiarki 23A/60. Mam nadziej, że tam dowie się Pani o możliwości wizyty domowej. Pozdrawiam