Pytanie o wizyty domowe
1
odpowiedzi
Witam
Chcę zapytać czy ptaktykuje Pani wizyty domowe w zakresie depresji poporodowej ?
Pozdrawiam
Jolanta
Chcę zapytać czy ptaktykuje Pani wizyty domowe w zakresie depresji poporodowej ?
Pozdrawiam
Jolanta
Witam, niestety na dzień dzisiejszy nie praktykuje wizyt domowych. Zapraszam serdecznie do gabinetu ewentualnie proszę umówić wizytę przez znany lekarz wtedy skontaktuje się z Panią telefonicznie lub mailowo.Pozdrawiam serdecznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, Czy spożycie dzienne witaminy E(mg a-TE) na poziomie 24mg jest szkodliwe? czy może wywołać więcej niepożądanych skutków niż tych dobrych? Od razu mówię, że chodzi mi o suplement ( Gold omega 3), więc pewnie też nie cala zostanie przyswojona? Pozdrawiam
- dzien dobry, jestem w 8 tygodniu ciazy I chcialam zapytac czy moge brac tabletki Omegii 3, jesli tak to w jakiej dawce, dziekuje za pomoc, J.
- Witam, czy istnieje jakakolwiek mozliwosc przeniesienia sie do Pana od innego ortodonty? Noszę aparat juz rok i nie jestem zadowolona ze swojego lekarza ortodonty, boje sie że im dłużej nosze aparat tym gorzej.
- Dzien dobry. Panie doktorze, borykam sie z czestymi infekcjami dlatego w sierpniu ubieglego roku wykonano posiew tlenowy na ktorym wyszlo: candida albicans-nieliczne, escherichia coli-liczne szczep ESBL + patogen alarmowy dodatni. Zastosowano leczenie przeciwzapalne szerokowidmowe tj. Macmiror…
- Witam P. doktorze. Czy jest mozliwosc wykonania zabiegu w dniu konsultacji? Pozdrawiam Joanna
- Witam mam 18 lat i posiadam wade wymowy r chcialbym to zmienic ile kosztuja spotkania? Czy zajmuje sie pan tez doroslymi? Da sie wyjsc z tego?
- Jestem w 9 tyg.ciaxy, od kilku lat przyjmuje omepramazol niestety w ciazy musialam go odstawic.Jest mi ciagle niedobrze,slabo,ucisk po piersiami ogolnie jest bardzo zle pomimo stosowanej diet. Mieszkam w uk I lekarze mowia ze to normalne I nie ma lekkow ktore nie szkodzily by dziecku?Czy to prawda…
- Jestem w 35 tygodniu ciąży od ponad 2 miesięcy mam problem z rozejściem się spojenia łonowego. Lekarz prowadzący ciążę stwierdził to bez usg jedynie na podstawie moich dolegliwości (ból przy chodzeniu, leżeniu, obracaniu się, szczególnie po lewej stronie). Ból staje się coraz silniejszy z tygodnia…
- dzień dobry mam 14 lat i mam problem z którym si męczę 4 miesiące mianowicie nie mogę nabrać głębokiego powietrza a jak tak to muszę ziewać kiedyś kochałam biegać i wg a teraz się boję że może mi powietrza braknąć i wg miałam robione ekg i martwi mnie w nich jedno że tam pisze żę mam 534-niedokrwienie…
- Stosowałam protopic 3x1 przez 5 dni na powierzchnie warg. po jakim czasie od odstawienia moge starac sie zajsc w ciaze?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.