Pytanie do pani Dagmary Karpowicz. Jestem z Gdańska, przyjmuje pani w Gdańsku tak? Mam takie problem

4 odpowiedzi
Pytanie do pani Dagmary Karpowicz. Jestem z Gdańska, przyjmuje pani w Gdańsku tak? Mam takie problem, że za bardzo chcę być w stałym związku. Nie wychodzi mi, notorycznie nie udaje mi się wejść w związek z kobietą, która mi się podoba. Spotykałem się z wieloma kobietami, część z nich podobała mi się i chciałem się z nimi związać, jednak wszystkie znajomosci się zakonczyły i do wejścia w związek nie doszło. Boję się, że tak będzie zawsze, że kiedyś będę musiał wybierać pomiędzy związaniem się z kimś poniżej moich oczekiwań lub samotnością. Jestem facetem jeszcze przed 30, podobno w miarę przystojnym, niebrzydkim, ale martwi mnie to, że tyle prób i nic, brakuje mi cierpliwości i spokoju w tym wszystkim. Każda kolejna nieudana znajomość doprowadza mnie do coraz większego doła. Przejmuję się tym, odbija się to na innych sferach mojego życia. Jestem jak chorągiewka - jeśli widzę zainteresowanie od jakiejś kobiety, widzę szansę na randki, na to że może tym razem się uda to jestem zadowolony, jeśli pojawia się porażka czyli znajomość (lub szansa na randki) z fajną kobietą się urywa to mam doła. Jestem totalnie zależny od "wyników" jakie osiągam. Może pani mogła by wysłuchać mnie (jak się wygadam to może będzie mi lżej?) i da radę coś konstruktywnego doradzić aby przełamać ten impas? Sukcesem będzie dla mnie oczywiście związanie się z kobietą ale będę także zadowolony, jeśli uzyskam spokój i cierpliwość. Proszę o odpowiedź jak najszybciej.
Dlaczego aż tak bardzo chce Pan być szybko w stałym związku? :) skąd ta silna presja? Pozdrawiam

Widzę jak trudno Pany skupić się na innych obszarach życia i jak bardzo odbija się to na Pana samopoczuciu. Wierzę, że przezwycięży Pan wszystkie trudności.
Witam serdecznie,
Rekomenduję Panu psychoterapię pod względem poczucia własnej wartości. Nie będzie Pan tak potrzebował akceptacji kobiet, czy innych osób, żeby się dobrze czuć i funkcjonować w każdym obszarze życia. Jest Pan w młodym wieku i ma Pan jeszcze szansę zbudować wspaniały związek oparty na Pana świadomym wyborze.
Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt.

Po przeczytaniu Pana posta, zachęcałabym Pana do pracy terapeutycznej (rozwojowej) nad samooceną (samoocena jest jednym z filarów poczucia własnej wartości) pod okiem Psychologa.
A odpowiednia/interesująca dla Pana relacja pojawi się ...jako efekt uboczny.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną via skype, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!