witam mam pytanie , czy , jest pani psychologiem rodzinnym ?? , chodzi o wizytę całej rodziny , 4 osoby , 2 dorosłych i 2 dzieci , a problem to odejście ich matki i podział dzieci
 Anna Mazurkiewicz-Harenza
Anna Mazurkiewicz-Harenza
Psycholog, Psychoterapeuta
Głogów
Dzień dobry, dziękuję za pytanie. Niestety nie pracuję systemowo, czyli z całą rodziną. Prowadzę tylko działania skierowane na rozwój jednostki lub pomoc dla par. Pozdrawiam serdecznie. Anna Mazurkiewicz

 Katarzyna Zieniewicz
Katarzyna Zieniewicz
Psycholog, Terapeuta
Lublin
Dzień dobry,
niestety, nie jestem psychoterapeutą rodzinnym. Więc jeśli chodziłoby o pojednanie rodziny, wspólne poradzenie sobie z problemem, to nie pomogę profesjonalnie.
Zajmuję się natomiast m.in. psychologią dziecięcą, więc mogłabym zaproponować wizyty indywidualne dzieciom, jeżeli odejścia matki nie da się już cofnąć i jest ono dla dzieci bolesne. Mogłabym zająć się złagodzeniem negatywnych emocji związanych z trudną sytuacją.
Podział dzieci, jeżeli nie został ustalony przez sąd, również mógłby być tematem spotkania z samymi dorosłymi - mogłabym w tej sprawie Państwu doradzić.
Pozdrawiam,
Katarzyna Zieniewicz

mgr Katarzyna Sędrowska
mgr Katarzyna Sędrowska
Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
Gdańsk
Witam. Osobiście nie prowadzę terapii rodzinnej ale w naszym ośrodku jest specjalista zajmujący się Terpaia systemową czyli rodzinna. Jeśli jest taka potrzeba proszę o kontakt telefoniczny pozdrawiam.

mgr Iwona Barabasz
mgr Iwona Barabasz
Psycholog, Psychoterapeuta
Mielec
Dzień dobry, niestety nie jestem terapeutą pracującym z rodzinami. Proszę szukać osoby, która pracuje w podejściu systemowym. Pozdrawiam

dr Lucyna Golińska
dr Lucyna Golińska
Psycholog, Psychoterapeuta
Łódź
Nie prowadzę psychoterapii systemowej (rodzinnej). Jednakże wcześniej potrzebne jest rozpoznanie sytuacji w rozmowie indywidualnej psychoterapeuty z osobą , która zgłasza problem.by zdecydować o najkorzystniejszej formie pomocy. Jeżeli ta formą pomocy byłby Pan /Pani zainteresowany/a zapraszam. Lucyna Golińska

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.