Punktowy ból głowy po epizodzie arytmii trwający kilka dni

1 odpowiedzi
W czwartek minionego tygodnia po mocno stresującej sytuacji dostałem ataku arytmii, który trwał kilka godzin. Od pewnego czasu zmagam się z arytmią napadową, jednak lekarze ignorują mnie, ponieważ dwa badania holter ekg nic nie wykazały (moje dolegliwości pojawiają się 1 do kilku razy w tygodniu i akurat w te dni się nie pojawiły). W czasie czwartkowego ataku wraz z "przeskokami serca" czułem ukłucia w jednej, konkretnej części głowy zsynchronizowane z tymi "przeskokami". Od tamtej pory, aż do teraz (sobota wieczór) boli mnie w tamtym miejscu głowa, ból jest tępo-kłujący, występujący tylko gdy się poruszam, w chwili gdy siedzę nic nie odczuwam. Leki przeciwbólowe nie przynoszą żadnego rezultatu.

Czy to może być coś poważnego jak mały udar mózgu? Powinienem coś z tym zrobić czy poczekać aż przejdzie?

Oprócz bólu nie ma innych dolegliwości jak np. zaburzenia widzenia.

Szczerze mówiąc nie bardzo wiem co powinienem zrobić bo czekając na reakcję lekarzy NFZ to albo cudownie ozdrowieje, albo umrę. Boję się jedynie, że mogło to w jakiś sposób uszkodzić mózg.

Mężczyzna, wiek 25 lat
Witam, można wykonać MR głowy z programem naczyniowym, aby wykluczyć ewentualną patologię naczyniową. Pozdrawiam