Psychoterapeuta na terapii powiedział mi że mogę mieć każdą kobietę jaką zapragnę. I czy on sobie dr

2 odpowiedzi
Psychoterapeuta na terapii powiedział mi że mogę mieć każdą kobietę jaką zapragnę. I czy on sobie drwił czy rzeczywiście jest tak jak mówił? Kobiety z dużym animusem trzeba by zapładnić aseksualnie bo w przypadku sprzeczki nie wyrobi z nimi. Proszę o komentarz odpowiedzialnego psychologa.
Witam serdecznie. Nie wiem w jakim nurcie terapii pracuje ów psychoterapeuta. Nie wiem, jaki problem był poddany terapii. Za mało wynika z opisu. Być może była to prowokacja z jej/jego strony, być może jedynie przedstawienie osobistych poglądów bardzo nieprofesjonalne. Taka jest moja ocena.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry

Rozumiem, że czuje Pan niepokój związany z odpowiedzią psychoterapeuty. Sugeruję, aby poruszyć ten temat podczas kolejnego spotkania z specjalistą jeśli kontynuuje Pan jeszcze spotkania i zapytać jak ma Pan rozumieć tą wypowiedź. Rozmawianie o swoich odczuciach dotyczących spotkań z psychoterapeutą i obawach to ważna część każdego procesu terapeutycznego i często bywa wysoce pomocna.

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!