Psychiatra

12 odpowiedzi
Dzień Dobry .
Mam pytanie czy pan doktor jezdzi na wizyty domowe .
Mój tata skończył 84 lata od kilku dni pojawiły się objawy (omamy wzrokowe ).
Mieszka w Sosnowcu ..
Dziękuję
Witam. Jeżdżą na wizyty domowe ale na terenie Katowic.
Pozdrawiam.

Obecnie nie przeprowadzam wizyt domowych. Mogę podać namiary na lekarzy, którzy odwiedzają pacjentów w domach - zachęcam do kontaktu tel. lub na facebook - PSYCHOKONDYCJA.
Tak, jeżdzę na wizyty domowe na terenie śląska. Proszę o kontakt na numer telefonu podany w opisie
Witam,
Jeżdżę rzadko na wizyty domowe tylko w obrębie Gliwic.
z poważaniem
Magdalena Sochacka
Tak, realizuję również wizyty domowe
Niestety nie jeżdżę z wizytami domowymi. Też nie jestem już młody. Prócz tego i z Oświęcimia i z Cieszyna do Sosnowca jest ok. 100 km!! Trzeba będzie poszukać kogoś w pobliżu.
Pozdrawiam
Witam,
pytanie otrzymałem 24. sierpnia.
Niestety nie wykonuję wizyt domowych. W związku z wiekiem Pani Taty i objawami proponuję jak najszybszą konsultację psychiatryczną w rejonowej Poradni Zdrowia Psychicznego - można tam zadzwonić i umówić wizytę domową (NFZ ma zakontraktowane takie wizyty). Wskazana byłaby również konsultacja internistyczna - omamy wzrokowe mogą być wynikiem odwodnienia, hiperglikemii, stanu zapalnego czy tysiąca innych niebezpiecznych stanów dysregulacji somatycznej, którą należy szybko wyrównać. Proszę nie czekać dłużej niż 24 godziny, jeżeli stan by się nie poprawił, proszę wezwać karetkę Pogotowia. Życzę zdrowia!
Witam,
w sprawie terminu na wizytę domową proszę o kontakt telefoniczny na nr komórkowy dostepny na stronie gabinetu

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl
W Sosnowcu nie konsultuję. Pozdrawiam.
Witam, niestety nie jeżdżę na wizyty domowe. Pozdrawiam
Przyjmuję w Poznaniu:-(
Wskazany objaw oraz wiek Taty to istotne przesłanki do konsultacji u lekarza psychiatry.
Z poważaniem
AP
Dzień Dobry
Nie świadczymy usług w formie wizyt domowych.