Przyluszczyca ostra
4
odpowiedzi
Dzien dobry
Jestem mama 10 letniej corki ktora jest chora na przyluszczyce ostra (zrobiono wycinek) bylismy w szpitalu w Katowicach od 30.12 2016 do 09.01.2017 smarowanie i naswietlanie niestety troche zeszlo ale sa nowe wypryski i caly czas wychodza kontrola za 3 miesiace zrobione badanie mocz ,krew, alergie ,pasozyty,glista, wszystko jest ok wizyta u stomat. laryngol . tez ok zrobilam wymaz z rany wynik enterococcus faecalis++ z antybiogramem nie wiem czy to sie leczy ? bylam juz u tylu specjalistow i nie wiedza co dalej jak wyleczyc ta chorobe .
Jestem mama 10 letniej corki ktora jest chora na przyluszczyce ostra (zrobiono wycinek) bylismy w szpitalu w Katowicach od 30.12 2016 do 09.01.2017 smarowanie i naswietlanie niestety troche zeszlo ale sa nowe wypryski i caly czas wychodza kontrola za 3 miesiace zrobione badanie mocz ,krew, alergie ,pasozyty,glista, wszystko jest ok wizyta u stomat. laryngol . tez ok zrobilam wymaz z rany wynik enterococcus faecalis++ z antybiogramem nie wiem czy to sie leczy ? bylam juz u tylu specjalistow i nie wiedza co dalej jak wyleczyc ta chorobe .
Tak podaje się antybiotyk zgodnie z wrażliwością bakterii, proponuję też rozpatrzyć fototerapię.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
zapraszam na kosultacje, postaram sie pomoc, ale niezbedne jest obejrzenie pacjenta i dokladny wywiad
Witam,
Niestety z Pani opisu nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić na jakim etapie na chwilę obecną jest choroba oraz jaki charakter mają wymienione przez Panią badania. Konieczna jest konsultacja.
Pozdrawiam
Niestety z Pani opisu nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić na jakim etapie na chwilę obecną jest choroba oraz jaki charakter mają wymienione przez Panią badania. Konieczna jest konsultacja.
Pozdrawiam
dr n. med. Anna Rosińska
Dermatolog, Alergolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Poznań
Szanowna Pani
proszę zachować spokój; mam wśród pacjentów kilkanaścioro dzieci z tą chorobą. Choroba zwykle może trwać kilka m-cy do nawet kilku lat. Jeśli chciałaby Pani uzyskać więcej informacji co do możliwości leczenia czy pielęgnacji skóry to zapraszam na wizytę! Pozdrawiam !
proszę zachować spokój; mam wśród pacjentów kilkanaścioro dzieci z tą chorobą. Choroba zwykle może trwać kilka m-cy do nawet kilku lat. Jeśli chciałaby Pani uzyskać więcej informacji co do możliwości leczenia czy pielęgnacji skóry to zapraszam na wizytę! Pozdrawiam !
Podobne pytania
- Czy jako dietetyk ma Pani uprawnienia do wystawienia recept na np. naturalny hormon tarczycy albo terapie LDN? Czy zleca Pani badania krwi?(z tego co wiem krzywa cukrowa jest tylko na skierowanie). Ja rowniez jestem fanka Izabelli Wentz.
- Od 4 lat borykam się z nadprodukcję śluzu w gardle.Odwiedziłam wielu specjalistów. TK zatok czyste.Tez śluz rozpulchnia się "rośnie" czasami nawet po wypiciu wody.Jest czysty jak białko jaja. Dolegliwość jest dniem i nocą.W gastroskopii - refluksu nie mam. Wymazy czyste, badanie plwociny nic…
- Wyrastają mi na twarzy brodawki już wychodzi 10,czy można coś z tym zrobić? wiek 62 lat. Czy można je jakoś usunąć ?
- Panie Doktorze, Rok temu mąż podczas treningu doznał urazu barku, od tego czasu ze względu na ból nie może wykonywać określonych ruchów (np. odginanie ręki do tyłu), natomiast nie uniemożliwia to normalnego funkcjonowania. Był już prywatnie u dwóch ortopedów. Jeden po zrobieniu badań stwierdził,…
- Witam, w piatek byłam na wizycie u pana doktora w Koninie. Nie zadałam najważniejszego pytania ;) Moj staw nie jest w najlepszej kondycji czy sa jakieś przeciwwskazania do zajścia w ciąże? Czy wtedy ta dysplazja moze sie pogłębić?
- Dzień dobry. Jakis czas temu mialam przyjemnosc konsultacjiu Pana w Carolina Medical Center(25.01.17).Z diagnozy wyszłe że jest to Syndom Bertolottiego.Zalecna została selektywna blokada krzyzowo-biodrowa ze sterydem. Czy jest opcja pominiecia tej blokady(nie rokowal Pan poprawy i tego ze zostanie…
- Witam! Od jakiegoś czasu mam ciągle przyspieszone tętno w granicach od 90 do 100. Mam wrodzoną wadę serce, niedomykalność mitralną. Czuję bardzo często kołatanie serca oraz od czasu do czasu pojawiają mi się zawroty głowy. Czy to może być spowodowane wyższym tętnem dodam jeszcze, że ostatnie…
- Witam, od 5 miesiecy sie lecze na zaburzenia lękowe , pourazowe po smierci brata , mam 25 lat , od 5 miesiecy biore lek Parogem 20 mg ,dzisiaj mam ostatnia tabletke a nastepna wizyte dopiero za 10 dni :( , czy mogę zastapić przez ten czas ten preparat lekiem Tranxane 5 mg ? dziekuję za pomoc
- witam. Na wizycie u laryngologa zostałam poinformowana, że powinnam usunąć ząb 8 (krzywo osadzony ząb) bo haczy mi o śluzówkę przez co jest podrażniona..Czy u Pana w gabinecie można usunąć ząb lub jest jakaś inny sposób na w/w problem
- Witam, Rok temu miałem usuwany kamień z ślinianki, niestety juz w tedy wydawało mi się ze coś pozostało. Parę dni temu bóle powróciły na początku starałem się samemu przecisnąć, naciskając na przewód niestety sama ,,ropa'' tylko wyszła. Poszukuję laryngologa/ chirurga który znów wyciągnie…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.