Przyjmuje plastry evra. Współżyłam w tygodniu przerwy, 3 dnia krwawienia, bez prezerwatywy z wytrysk

1 odpowiedzi
Przyjmuje plastry evra. Współżyłam w tygodniu przerwy, 3 dnia krwawienia, bez prezerwatywy z wytryskiem na zewnatrz. Następnie w odpowiednim dniu przykleiłam plaster z nowego cyklu. Aktualnie jestem na 3 plastrze i w przyszłym tygodniu zaczyna się przerwa na krwawienie. Od stosunku zrobiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły negatywne. Stresuje się jednak, ponieważ dziś czesto oddaje mocz i boli mnie w trakcie. Podejrzewam zapalenie pęcherza i przeczytałam ze może to być jeden z objawów poczatkow ciąży. Czy to możliwe bym zaszla w ciaze?
Witam. Zrób beta hcg. Te dolegliwości nogą wskazywać na dolegliwości w czasie miesiączki lub zapalenie pęcherza moczowego. Idż do ginekologa lub lekarza POZ