Przyjaciele czy chłopak ?

1 odpowiedzi
mam 19 lat. Jestem z chłopakiem od 2 lat..różnie to bywa w naszym związku, ale nie pamiętam kiedy ostatni raz poczułam wewnętrzny spokój...Moj chłopak zawiódł moich przyjaciół oraz rodziców, także czasem mnie poprzez nasze wspólne kłótnie...zawsze o wszystkim mówiłam znajomym i rodzinie, nie ważne czy była to prawda czy nie. Starał i stara się do dziisaj zmienić, nikt go nie docenia..oraz nikt go nie akceptuje...moja rodzina i przyjaciele. Jestem z tym sama, każdy mi mówi ze mam go zostawić, bo uważają że będę miecz nim w przyszłości źle, ale ja wiem że to jest moja miłość i jesli tylko skończę szkole i zamieszkamy razem bedzie nam jak w niebie..zaczniemy wspólną pracę i zawalczymy o naszą przyszłość..boje się mówić rodzica i przyjaciołom o tym co czuje, i ze go kocham.. ostatnio przyjechał do mnie jego przyjaciel i powiedział mi ze mój chłopak mnie zdradza...uwierzyłam w to..co sie okazało kłamstwem, a ja juz zdarzyłam wszystko wszystkim powiedzieć...teraz znam prawde i wiem ze tego nie zrobił a najbliżsi myślą nadal że z nim nie jestem i nie mam odwagi im o tym powiedzieć bo boje się że ich stracę..potrzebuje pomocy.Codziennie płaczę, nie mam siły nic robić...i uciekam od rozmów, zamknęłam się.
Cóż to za przyjaciele , których można stracić z powodu prawdy ?
Cóż to za miłość w której jest tyle lęku ?

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.