przyczyny nadmiaru wydzieliny?

5 odpowiedzi
Witam,
Od dłuższego czasu męczę się z nadmierna wydzieliną z pochwy. Lekarz bez uprzednich badań, twierdził,że to infekcja i przepisywał leki ( przyjęłam w odstępach czasu 3-4 różna ) Na moją kilku krotną prośbę w końcu zrobił wymaz,który nic nie wykazał , jak jedynie niski poziom flory bakteryjnej. Dodam,że trwa to już bardzo długo, wydzielina nie ma brzydkiego zapachu, ma zmienną postać( lepką, ciągliwą, wodna , czasem grudki) Jest jej dużo. W ciągu dnia zmieniam wkładki kilkukrotnie, czuję się chwilami jak podczas miesiączki . Do pewnego czasu myślała,że to alergia na krążek (nuvaRing), ale niestety chyba nie on jest winien ( ostawiłam krążki, na 2 miesiące) a sytuacja jest niezmienna i okropnie męcząca. natomiast podczas stosunku odczuwam ból i suchość. Bardzo proszę o radę, jestem już tym zmęczona.
Ps.
mam 26l, jeszcze nie rodziła.
Niestety ! Bez badania ginekologicznego pomoc Pani nie będzie możliwa . Zapraszam !

Czy wynik ostatniej cytologii jest prawidłowy?
Proszę spróbować Albothyl
Trudna sprawa. Zwykle antykoncepcja komplikuje sprawy tego rodzaju ale nie Nuva Ring. Proponowałbym stosowanie Lactovaginalu wspólnie z Mucovagin dopochwowo każdego m-ca przez tydzień i obserwował. Co do antykoncepcji to ring jak najbardziej.
Szanowna Pani - problem niby prosty a jednak skomplikowany - wiele uwarunkowań - nie podejmuje się porady bez dokładnego wywiadu i badania zarówno ginekologicznego jak i urologicznego. z szacunkiem artur mazur kalisz
Niestety, trudno na to pytanie odpowiedzieć nie wykonując badania ginekologicznego