Przez ponad rok brałam paroxinor, czułam się w miare, ale nie było zadowolajacego efektu. Lekarz psychiatra zmienił mi lek na asertin moja obecna dawka 150 mg. Paroxinor już odstawilam.W tej chwili nie czuje się dobrze choć lęki minęły, ale to nastąpiło już wcześniej zażywajac paroxinor. Po tym leku asertin czuje się tak obojętnie nie mam ochoty na nic, moje myśli jakby się zatrzymały. Najchętniej to schowalabym się w domu przed ludźmi. Moje pytanie jest takie czy moge powoli odstawić ten asertin i ewentualnie wrócić do paroxinor?
mgr Joanna Kaminiak
mgr Joanna Kaminiak
Psycholog, Psychoterapeuta
Poznań
Samodzielne odstawianie leków jest niebezpieczne dla Pani zdrowia zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Zachęcam do konsultacji z psychiatrą w tej sprawie. Pozdrawiam Joanna Kaminiak

Specjaliści w zakresie leczenia: depresja

Wojciech Zatorski

Wojciech Zatorski

Psycholog, Psychoterapeuta

Pszczyna

Dorota Hawrysz

Dorota Hawrysz

Psycholog, Psychoterapeuta

Wrocław

Joanna Wrześniowska

Joanna Wrześniowska

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

Warszawa

Karolina Fotyga-Lipińska

Karolina Fotyga-Lipińska

Psychoterapeuta, Terapeuta

Warszawa

Magdalena Znosko

Magdalena Znosko

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Radom

Danuta Myłek

Danuta Myłek

Alergolog, Dietetyk, Dermatolog

Warszawa

umów wizytę

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 160 pytań dotyczących usługi: depresja

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.