przewlekłe biegunki

4 odpowiedzi
Witam. Mam pewien problem a mianowicie od kilku miesięcy mam przewlekłe notoryczne biegunki, oczywiście kupiłam w aptece leki na biegunkę owszem pomagają na jakiś czas, ale i tak potem na drugi czy trzeci dzień znowu jest biegunka, wykańcza mnie to, a nie chciałabym dożywotnio żyć na lekach.
Ps. jeżeli macie na myśli gastroskopię i kolonoskopię to zostaje tylko możliwość pełnej narkozy albo zabicie mnie bo na żywca nie pozwolę bo to zbyt śmiertelny ból, a cała Polska pozbawiona jest narkozy, więc jak widać takie badania odpadają, więc proszę mi powiedzieć jakie badania bezinwazyjne bezbolesne mogę zrobić
Dzień dobry. Pytanie brzmi- czy w ogóle wymaga Pani badania endoskopowego? Z wpisu wynika,że nie skorzystała Pani z żadnej konsultacji lekarskiej. Może warto zanim wyczerpie Pani całe zapasy leków przeciwbiegunkowych w pobliskiej aptece?. Do przemyślenia.

To nie prawda. W Gdańsku robimy gastroskopie i kolonoskopie w znieczuleniu, krótkim, dożylnym w asyście anestezjologa i pacjent śpi i nie odczuwa bólu
Dzień dobry. Przepraszam , ale jest to zbyt mało informacji dotyczącej tej biegunki żeby pisać jakie badania należy wykonać. Diagnostyka biegunki jest bardzo rozbudowania i zależna od przyczyny.
Witam,
zbyt mało danych klinicznych ( czy dolegliwości występują w nocy, jaki jest kolor stolca, czy jest spadek masy ciała, itp ). W szpitalu Średzkim można komercyjnie wykonać badania endoskopowe z asystą anestezjologiczną ( cennik na stronie internetowej szpitala ). Pozdrawiam