Przepuklina rozworu przełykowego

16 odpowiedzi
Witam. Jestem miesiąc po zabiegu laparoskopii z fundoplikacją sposobem Nissena na przepuklinę rozworu przełykowego przepony. Dwa dni temu pojawił się u mnie problem z nerwem błędnym, taki jak miałam przed operacją kiedy był uciśnięty przez żołądek. Nie ukrywam, że bardzo mnie to martwi i utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Proszę o pomoc.
Część objawow mozna wyeliminować tabletkami i dietą - więc najbardziej wskazana konsultacja gastroenterologiczna.

Proszę zgłosić się do operatora zabiegu. Tylko on wie co było wykonane podczas operacji. Pozdrawiam serdecznie
Proszę dokładniej opisać na czym polega problem
Szanowna Pani,
proszę szczegółowo opisać ten problem.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz
Najlepiej udać się do szpitala, w którym była Pani operowana.
Tego typu problemy mogą pojawiać się po fundoplikacji. Żeby ocenić w pełni korzyść z wykonania zabiegu musi Pani poczekać kilka tygodni aż ustąpi obrzęk tkanek w miejscu operacji.
Dzień dobry, a jaki to problem z nerwem błędnym?
Dzień dobry
Bardzo proszę o kontakt z lekarzem operującym.
Proszę zgłosić się do chirurga, który Panią operował, nie da się pomóc Pani na odległość. Ośrodkiem, który zajmuje się tego typu zabiegami jest klinika prof. Grzegorza Wallnera w Lublinie.
A jakiego to problem rodzaju? Cokolwiek to pytanie enigmatyczne;)
Trzeba zwrócić się do ośrodka wykonującego operację, może to być powikłanie zabiegu.
Witam
Potrzebuje więcej informacji. Zapraszam na konsultację. Ustalilimy postępowanie.
Pozdrawiam Marcin Migaczewski
Witam, z tym pytaniem niestety należy się udać do osoby która wykonywała zabieg. W razie braku możliwości, polecam Klinikę na Kopernika 21, oni zajmują się takimi zabiegami, i pacjentami po zabiegach fundoplikacji. Pozdrawiam.
Nie wiem o jaki konkretnie problem chodzi, trudno mi sie do tego jednoznacznie odnieść. Warto w tym miejscu jednak nadmienic. Ze w tak wczesnym okresie pooperacyjnym nsjbardziej wartosciowej oceny sytuacji moze dokonac lekarz ktory zabieg wykonal.
Przykro mi, ale to nie jest moja dziedzina.
Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu.
Witam. A jakie ma Pani objawy konkretnie?