przeleczona dwójka

5 odpowiedzi
Dzień dobry, 3 tyg temu zaczęła boleć mnie gorna dwójka na której mam osadzoną koronke-podpore jedynki. Udałam się do stomatologa (w Koszalinie-byłam wtedy na urlopie), tam pani doktor przewierciła się przez dwojke , oczyściła i załozyla lekarstwo.Teraz potrzebne jest przeleczenie kanałowe i wzmocnienie dwójki.Jaki byłby koszt?Pozdrawiam.
Witam
Bez dokładnego zapoznania się z konkretnym przypadkiem, trudno jest oszacować koszty leczenia.Proponuję zgłosić się na wizytę kontrolną, wtedy wszystko się wyjaśni.
Pozdrawiam, M. Chmiel

Witam, w Centrum Stomatologii Veronadent dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do endodoncji (leczenia kanałowego), a nasi specjaliści są niezwykle doświadczeni w tej dziedzinie- zapraszam więc na konsultację, podczas której pozna Pani wszelkie szczegóły dotyczące leczenia włącznie z jego kosztami. Posiadamy również na miejscu kompletny sprzęt do cyfrowej diagnostyki rentgenowskiej (włącznie z tomografią komputerową do wizualizacji 3D) oraz system bezbolesnego komputerowego znieczulenia The Wand. Może więc Pani być spokojna, że leczenie zostanie przeprowadzone w pełni profesjonalnie, bezboleśnie i komfortowo. Pozdrawiam i zapraszam.
Koszt leczenia endodontycznego z wypełnieniem ok.350 zł.Pozostaje jeszcze sprawa odbudowy protetycznej. Ostatecznie koszty można określić dopiero podczas wizyty.Pozrawiam
Dzień dobry.
Należy przejść do kontynuacji leczenia a mianowicie wykonać wypełnienie kanałów na stałe i odbudowę na włóknie szklanym.
Koszt takiego leczenia wynosi około 400 / 450 zł.
Patrycja Dziuban
Dzień dobry, leczenie kanałowe zęba drugiego górnego oraz wzmocnienie włóknem szklanym to koszt 500 zł. Leczenie wykonuję pod mikroskopem przy użyciu nowoczesnych technik maszynowych. Zapraszam!