przeleczona dwójka

6 odpowiedzi
Dzień dobry.Mam problem z dwójką u góry na której jest osadzona koronka.Zab zaczął bolec -został otwarty, zostało wykonane zdjęcie i założone lekarstwo oraz antybiotyk doustnie.Teraz potrzebne jest przeleczenie go kanałowo i wzmocnienie-jakie byłyby kosztyWszystko było robione gdy byłam na wczasach dletego tez szukam stomatologa na miejscu..Pozdawiam.
Leczenie kanałowe koszt 400zł, wkład z włókna 300zł.
Pozdrawiam

Dzień dobry
Koszty leczenia mogę podać dopiero po zapoznaniu się z konkretnym przypadkiem, także zapraszam Panią na wizytę kontrolną do gabinetu.
Pozdrawiam
Dzień dobry
Koszt leczenia endodontycznego w siekaczu to 300 zł. Wkład z włókna szklanego to 160 zł. Być może będzie konieczna również korona , ale to można stwierdzić dopiero podczas wizyty.Pozdrawiam
Witam, zapraszam na wizytę konsultacyjną . Pozdrawiam Urszula Godlewska-Tomaszewska
Leczenie kanałowe jest obligatoryjne i powinno zostać podjęte możliwie szybko - jego koszt to 300 złotych za opracowanie i wypełnienie kanału, 30 zł za zdjęcie rtg, 30 zł za znieczulenie, ok.150 zł za wypełnienie zęba po leczeniu kanałowym.
Witam, ustalenie planu i kosztów leczenia w mojej opinii nie może odbyć się wirtualnie, gdyż jest uzależnione od stanu klinicznego zęba, korzenia, korony i wielu innych czynników, chociażby takich jak wymogi estetyki. Najlepszym wyjściem byłaby wizyta konsultacyjna, podczas której wszystko zostałoby Pani wyjaśnione. Pozdrawiam