Przedwczesny Wytrysk

4 odpowiedzi
Witam
Zmagam sie z problemem przedwczesnego wytrysku.Byłem u lekarza i dostałem recepte na lek Priligy 60.W zaleceniach miałem zaczac od polowy tabletki i zwiekszyc do całej.Aktualnie jestem po zarzyciu 8 tabletek gdzie 7 brałem po całej i efekty jakie zauwzayłem nie sa dla mnie i partnerki zadowalajace przy tej cenie leku.Stosunek jest dłuzszy moze ok 1-2minuty gdzie bez leku trwał ok 3 minut.lek biore ok 60 min przes stosunkiem.Prosze o informacje czy moge podniesc dawke tego leku jeszcze bo na ulotce jest napisane ze 1 tabletka a po kontakcje tel z lekarzem powiedział ze moge wziasc smiało 1.5 do 2 tabletec po 60mg.
Dziekuje za informacje
Dzień dobry panu,
Podniesienie dawkę leku musi być w konsultacji z lekarzem prowadzącym bo On Pana badał i zna sytuację.
Czy Pan skorzystał z innych metod niż farmakologia ? Przedwczesny wytrysk ma wielu przyczyń i jeżeli przyczyna jest psychogenna to raczej leki nie pomogą.
Zalecam skonsultować się z seksuologiem / psychologiem.
Pozdrawiam

Dzień dobry, o dawce decyduje lekarz, który Panu przepisał, bo ma wiecej informacji na temat Pana. Proszę spróbować technik niefarmakologicznych , które są również skuteczne i przedłużają stosunek..Proszę się wybrać do seksuologa. który nauczy Pana technik redukujących przedwczesny wytrysk.Pozdrawiam
Szanowny Panie, dawkowanie leków, wszelkie zmiany w zażywaniu środków medycznych powinny byś konsultowane z lekarzem prowadzącym. Zachęcam do konsultacji lekarskiej.
Pozdrawiam serdecznie
Otrzymał Pan lek który jest bardzo drogi, ale niestety mało skuteczny. W praktyce okazało się że stosowanie leku na godz. przed stosunkiem jest mało skuteczne. Ja stosuje leki w przedwczesnym wytrysku w systemie ciągłym, czyli tabletki codziennie. Efekt jest bardzo dobry a koszt miesięczny to 25 zł. Zapraszam do mojego gabinetu w Krakowie lub w Katowicach i odległość tu nie ma znaczenia bo pacjenci przyjeżdżają do mojego gabinetu z terenu całej Polski.
Sugeruję wizytę: - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.