Przedwczesny koniec

1 odpowiedzi
Witam. Mam pewien problem ,opiszę go jasno, a mianowicie, jestem jeszcze młodym człowiekiem (przed 30-tką), w mojej sferze seksualnej nie ma żadnych poważnych problemów poza jednym - bardzo szybko szczytuję. Chyba najwyraźniej jest to tzw. przedwczesny wytrysk. Dopiero ten drugi już nie jest taki szybki. Wystarczy zaledwie kilka pieszczot, widok półnagiego ciała partnerki i ja już jestem "napalony", ale co gorsza, wiąże się to z przedwczesnym wytryskiem, kiedy planuję upojne chwile z ukochaną. Chciałbym się dowiedzieć, jak można skutecznie opóźnić moment szczytowania? Jak przedłużyć grę wstępną bez dopuszczenia się do wytrysku, a raczej jak "wytrzymać" ten etap seksu, który chciałbym żeby trwał możliwie jak najdłużej? Wiem, że dziewczyna potrzebuje więcej czasu, więcej delikatności i subtelności i ja jej chcę to wszystko zapewnić ale ten przedwczesny wytrysk bardzo mi przekreśla pragnienie długiego, namiętnego seksu. Słyszałem o takim środku jak L-arginina, czy to byłoby pomocne w moim przypadku?

Bardzo proszę Panią Dr o jakieś wskazówki, techniki. Wiem już, że da się "to" opóźnić poprzez świadomy i kontrolowany oddech, ale to trochę za mało.

Jeśli można zadać jeszcze drugie pytanie, to też chciałbym zapytać, jakie pozycje są najlepsze żeby zapewniały największy poziom przyjemności mojej partnerce?

W tej sprawie też proszę o jakąś poradę. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Jest kilka metod, które standardowo się zaleca, najbardziej skuteczna to start/stop, prezerwatywy z preparatem znieczulajacym oraz leki z grupy SSRI (najlepiej krótko działające, które są stosowane doraźnie w razie potrzeby).
Pozdrawiam
AK