Przed 6 laty miałam wypadek w pracy od tego czasu mam problem z kręgosłupem bywa że odcina mi nogi t

Przed 6 laty miałam wypadek w pracy od tego czasu mam problem z kręgosłupem bywa że odcina mi nogi tzn nie mam czucia od pasa w dół po lekach rozkurczowych po kilku dniach wszystko wraca ale po jakimś czasie znów się powtarza i tak w kółko miałam rehabilitację i to nic nie pomogło na rezonansu wyszło uszkodzone L5 L6 co mam zrobić aby żyć normalnie?

4 odpowiedzi


Szanowna Pani, jedyna rada to jak najszybsza wizyta u specjalisty zajmującego się chorobami kręgosłupa (neurochirurg, ortopeda). Leczę takie stany. Zapraszam na konsultację. Z pozdrowieniami, Krzysztof Zapałowicz

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Dzień dobry. Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia. Jeżeli jest to uszkodzenie które da się naprawić wówczas istnieją szanse na poprawę sytuacji. Należy zgłosić się na wizytę do neurochirurga z wynikiem badania MR. Pozdrawiam

lek. Jurij Kseniuk

lek. Jurij Kseniuk

neurochirurg

Józefosław

Umów wizytę

Dzień dobry. Mam zbyt mało informacji na temat choroby, przebytego urazu, zażywanych leków oraz obrazu rezonansu magnetycznego, aby móc jednoznacznie wypowiedzieć się, czy opisane dolegliwości korelują z wynikami badań radiologicznych. Zalecam konsultację w poradni neurochirurgicznej, gdyż do postawienia wiążącej opinii należy bardziej szczegółowo zapoznać się ze stanem klinicznym oraz badaniami obrazowymi.


konieczna jest ocena badania z obrazem klinicznym.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.