Przeciążona wątroba, złe nawyki żywieniowe

9 odpowiedzi
Witam serdecznie, chciałem się zapytać jak mogę zrobić żeby moją wątroba i cąły układ pokarmowy wrócił do pełnej sprawności, Dodam że mam wzdęty brzuch, i nie mogę się wypróżnić. Chciałbym też się umówić na konsultację żeby pani mnie prowadziła
Witam!
Niestety posiadam za mało informacji na Pana temat (w tym też informacji o występujących jednostkach chorobowych, wynikach badań, nawykach żywieniowych,przyjmowanych lekach itd.). Zapraszam do gabinetu, gdzie dokładnie przeanalizujemy problem i postaramy się znaleźć rozwiązanie. W celu umówienia się na wizytę proszę zajrzeć w zakładkę "O mnie" - gdzie podany jest adres strony internetowej, a tam numer kontaktowy. Pozdrawiam, Katarzyna Szczygieł, dietetyk kliniczny

Przede wszystkim należałoby zdiagnozować co jest powodem takiego stanu rzeczy i dlaczego tak źle się Pan czuje? Oczywiście zapraszam na spotkanie, postaram się pomóc w rozwiązaniu problemu.
Dzień dobry.

Niestety na podstawie tego co zostało napisane w wiadomości ciężko jest mi określić czego wynikiem jest obciążenie układu pokarmowego, wątroby i problemów z zaparciami. Zapraszam na spotkanie w gabinecie i szczegółową rozmowę na ten temat. Dzięki temu prościej mi będzie ustalić problem i tak pokierować żywieniem aby opisywane dolegliwości ustąpiły.

Pozdrawiam. Magda Oskroba (Olszówka)
Witam
Witam. Musimy przeprowadzić wywiad żywieniowy, zdrowotny i przeanalizować styl życia. Po tym dopiero mogę coś więcej powiedzieć. Może być problem z nietolerancją pokarmową, przerostem flory bakteryjnej jelit lub hormonalny. Zapraszam na konsultację. Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Maławska
Witam, w związku z problemem zdrowotnym proszę umówić się na wizytę, ponieważ nie mogę odpowiedzieć Panu bez zapoznania się z problemami zdrowotnymi, przyczyny opisywanego stanu mogą być różne.
Witam, wszystko zależy jaki problem jest z wątrobą i czy to rzeczywiście jest problem wątrobowy. czy były robione jakieś badania? Czy problemy występują po jedzeniu , czy niezależnie. Niestety z tak poważną sytuacją zapraszam do gabinetu. Przed wizytą proszę wykonać badania: morfologia, CRP, lipidogram, próby wątrobowe, dobrze by było zrobić USG jamy brzusznej.
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Zapraszam na konsultacje wówczas przeanalizujemy dotychczasowe odżywianie, dobiorę oczyszczanie organizmu dla Pana, po konsultacji ułożę plan zywieniowy i zaczniemy działać..
Proszę umówić się do Derma-puls z wszystkimi wynikami badań i konsultacjami lekarskimi , jakie pan posiada.
Witam Serdecznie!
Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z problemami z przewodem pokarmowym, chorobami wątroby oraz innymi dolegliwościami. Dieta musi zostać indywidualnie dostosowana do Pana zapotrzebowanie, dlatego jeśli chciałby Pan zapisać się na wizytę serdecznie zapraszam.
Pozdrawiam,
Tomasz Kolipiński - Dietetyk.