Proszę o poradę ponieważ wizytę u ginekologa mam dopiero 13listopada. 11 września miałam ostatnią mi
1
odpowiedzi
Proszę o poradę ponieważ wizytę u ginekologa mam dopiero 13listopada. 11 września miałam ostatnią miesiączkę, cykle ok 30 dniowe. 12 października wyszedł mi pozytywny test ciążowy (wykonała też 2 dni wczesniej, ale był negatywny). 21 października zgłosiłam się do ginekologa lekarz potwierdził ciążę 5 tydzień i 5 dni ale na usg wielkość pęcherzyka ciążowego była zbyt mała, brak zarodka. Polecił za 2-3 tygodnie powtórne usg. Moje wyniki hcg 26 listopada 19350, 6 listopada hcg 116828. Czy wzrost hcg jest odpowiedni? Obawiam się pustego jaja płodowego.
Wzrost moze taki byc w prawidłowej ciąży, ale należy wykonać usg po 2 tyg. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Biorę triticol i servenon od tygodnia. Jak wygląda spożywanie alkoholu np w wekend 3 piwka?
- Miałem operacje przepukliny pachwinowej 5 miesięcy temu, metoda wszycia siatki i nadal odczuwam ból taki sam a nawet i większy niż przed operacją jak mogę temu zapobiec i co to może oznaczać ? czy operacją mogła przebiec niepomyślnie ? Dziękuję za pomoc .
- Od tygodnia biorę servenon i triticco. Uprawiam piłkę nożną i czuje spory spadek kondycji. Czy jest jakiś sposób by temu zapobiec?
- Mam najprawdopodobniej zespół Gilberta ponieważ robię się bardziej żółty po wysiłku po piciu alkoholu przy chorobie przy dużym stresie mam podwyższona bilirubine wszystkie inne wyniki były dobre. Biorę teraz od tygodnia Srii no i cały czas trenuje bo trening to moje uzależnienie. Mam dosyć już…
- Od 2 tygodni zażywam paroksetyne na nerwice , dwie tabletki po 20 mg rano i wieczorem tak jak zalecil psychiatra. Czy moge od razu zażywac te dwie tabletki po 20 mg, np tylko wieczorem ? Pozdrawiam
- Czy tajski masaż stóp jest odpowiedni dla osób z chorobą Parkinsona?
- Jak nie chcę odbywać stosunku i spać bez ubrana przy partnerze tylko dlatego że myślę że każdy ma owsiki i można przy nich umrzeć jest chorobą psychiczną natręctw?
- Jak nie chcę odbywać stosunku i spać bez ubrana przy partnerze tylko dlatego że myślę że każdy ma owsiki i można przy nich umrzeć jest chorobą psychiczną natręctw?
- Czy wmawianie sobie że każdy ma owsiki i można od nich umrzeć jest chorobą natręctw?czy owsiki zawsze przenoszą się w powietrzu? Nawet jak się śpi w majtkach i nie ma swędzenie? I można od nich umrzeć jak są powikłania? Czy wmawianie sobie że każdy ma owsiki i można od nich umrzeć jest chorobą…
- Czy całokształt tego opisu wskazuje na upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim? W wyniku przeprowadzonego badania psychologicznego stwierdza się rozwój umysłowy w granicach inteligencji niższej niż przeciętna rozwój nieharmonijny przewaga myślenia słowno - pojęciowego nad myśleniem praktycznym.…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.