Proszę o POMOC. Nie wiem już co mam robić? Mój syn ma 23 lata od roku bierze amfetaminę dowiedzieliś

1 odpowiedzi
Proszę o POMOC. Nie wiem już co mam robić? Mój syn ma 23 lata od roku bierze amfetaminę dowiedzieliśmy się o tym zbyt późno, stracił pracę ma długi ,nie mieszka z nami i nie chce mieć z nami kontaktu. Nasze prośby z żoną nic nie pomagają by poddał się leczeniu. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje na smsy błagania itd nie dają efektu by mu pomóc. On nie chce pomocy bo jak sam mówi ,, nie jestem uzależniony i nie jestem narkomanem''. Zaczęło się to rok temu jak syn wyprowadził się z domu, miał dziewczynę z którą był 4 lata rzucił ją nagle i teraz patrząc wstecz zaczął sie staczać. Spóźniał się do pracy, bumele co efektem było zwolnienie dyscyplinarne.Zapłaciłem mu rachunki za telefon, mieszkanie, prąd itd ale on nie chce nawet spróbować podjąć jakiejś pracy. Chodzi brudny, zapewne głodny serce mnie boli i sam jako ojciec zaczynam wariować. Prowadzi samochód pod wpływam narkotyków, policja nic nie może zrobić do póki czegoś nie narozrabia, tak mi powiedzieli. Nie chce iść do psychiatry , nie chce od nikogo pomocy co mnie bardzo boli bo widzę że już jest na dnie .Nie wiem co zrobić i w jaki sposób umieścić go w zakładzie dla uzależnionych od narkotyków. Zaczyna sprzedawać z swojego domu co się tylko da, bo już nie ma pieniędzy a My już nie mamy zamiaru mu dawać, bo wiem ze to pójdzie na narkotyki. Nie chce rozmawiać z żoną (pielęgniarka) bo ubzdurał sobie że chciała mu kiedyś podać zastrzyk i go uśpić. Jedynie jeszcze ze mną ma kontakt,, mały ale zawsze'' czasami jak go poproszę przyjedzie do domu to serce mnie najbardziej boli widząc go w okropnym stanie. Dowiedziałem się ze nie śpi nawet 4 doby, przesiaduje w aucie lub nie wiem gdzie bo nie wraca do domu ( relacja sąsiadów). Jeśli może ktoś mi pomóc proszę o wsparcie CO ROBIĆ!!! To już jest moja rozpacz o zdrowie i życie syna.
Opisana sytuacja jest piramidalnie trudna i nie umiem na nią odpowiedzieć tylko po przeczytaniu listu.
Proszę o kontakt