Prosze o pomoc.Czy Pan dr.przyjmuje w MCZ w Legnicy?

3 odpowiedzi
Witam,Pani doktorze mój syn jest kierowca zawodowym,od lutego ma bardzo niepokojace objawy;kolatanie serca,dretwienie konczyn gornych bole w okolicy klatki piersiowej,uderzenia goraca do glowy z uczuciem pelnosci i zaslabniecia.Podczas jednego z takich incydentow byl zabrany z autostrady karetka i przewieziony do szpitala na SOR w Legnicy,badania nie wykazaly zawalu jednakże ze wzgledu na zawód jaki wykonuje byl hospitalizowany neurologicznie i kardiologicznie przeprowadzono szereg badan ktore ze strony kardiologicznej i neurologicznej sa w normie a objawy nadal sie utrzymuja,wlasnie w piatek 7.10 mial kolejny taki atak myslal ze nie dojedzie do bazy.Pomyslalam sobie ze moze to jest nerwica serca albo jajaks nerwica lekowa bardzo sie o Niego boje bo podczas takiego ataku stwarza nie tylko zagrozenie dla siebie ale i dla innych jest kierowca tira.Bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam
Najprawdopodobniej Pani syn zdradza objawy zaburzeń lękowych - dość popularnej formy nerwicy. Niestety nie przyjmuję w Legnicy. Proszę się zgłosić do lokalnie przyjmującego lekarza psychiatry.

Witam. Ja pracuję na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Myślę, że jest możliwa specjalistyczna pomoc dla Pani syna w miejscu zamieszkania. Ważne, że ze strony ciała nie stwierdzono istotnych odchyleń. Z opisu, jaki Pani przedstawiła, wstępnie podejrzewałbym u Pani syna zaburzenie z kręgu lękowych. Moim zdaniem najwłaściwszym postępowaniem byłoby udanie się syna osobiście na konsultację psychiatryczną. Wówczas będzie możliwe szczegółowe badanie, postawienie trafnej diagnozy i wdrożenie właściwego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie
To może być działanie stresu powinien podjęć terapię antystresową. Najlepiej u psychoterapeuty z doświadczeniem Pozdrawiam