Prosze o pomoc

6 odpowiedzi
Witam od pewnego czasu dokladnie od dwóch tygodni przezywam bardzo dziwny stan nie moge jesc spac mam totalna pustke w glowie nie moge sie skoncentrowac brak sil apetytu poprostu brak wszystkiego doddam ze wczesniej ugryzl mnie pies czy to moze byc wscieklizna jakas czy raczej podloże psychiczne wczesniej chorowalem na depresje i nerwice lekowa
Witam. Myślę, że ugryzienie przez psa była na tyle stresującą sytuacją, że niejako uruchomiło zaburzenia emocjonalne typu depresja/ nerwica, zwłaszcza, że w przeszłości występowały podobne problemy. Warto jak najwcześniej zgłosić się do psychiatry aby rozpocząć leczenie. Brak leczenia niestety może tylko nasilić objawy i pogorszyć funkcjonowanie. Pozdrawiam serdeczne

Skoro wcześniej chorował Pan na depresję i nerwicę lękową, może to być nawrót objawów, a ugryzienie przez psa, co z pewnością jest stresujące, mogło być czynnikiem ten nawrót wywołującym. Zalecałabym skontaktowanie się z lekarzem psychiatrą.
Dzień dobry, z wymienionymi objawami należy się niezwłocznie zgłosić do specjalisty. Z racji występowania wcześniej depresji- mogą być to objawy nawrotu depresji, ale wymaga to postawienia diagnozy na wizycie lekarskiej. "Wcześniej ugryzł mnie pies"- ta informacja jest nieprecyzyjna. Zachęcam do kontaktu z lekarzem.
Witam Pana. Myślę, że obawy opisywane przez Pana są związane z nawrotem zaburzeń depresyjnych. To, że utrzymują się od dwóch tygodni(a zapewne pojawiły się wcześniej tylko mniej nasilone ) i wyraźnie zaburzają Pana codzienne funkcjonowanie jest podstawą do włączenia farmakoterapii. Wcześniej proponuję skonsultować się ze swoim lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Pański opis przypadku jest zbyt pobieżny abym mógł precyzyjnie się wypowiedzieć. Z dużym prawdopodobieństwem nie jest to wścieklizna. Może być to nawrót, wspomnianych przez Pana, zaburzeń depresyjno-lękowych. Zalecam kontakt z lekarzem psychiatrą.
Dzień dobry. Niestety bez przeprowadzenia dokładnego badania nie jestem w stanie rzetelnie odpowiedzieć na Pani/Pana pytanie. Proponuję zgłosić się do lekarza.