prosze o pomoc

4 odpowiedzi
dzień dobry mam 26 lat jak miałem około 15 lat miałem wybity staw kolanowy w lewej nodze dwókrotnie. nastawił mi te klano taki pan co go wszyscy polecali. teraz te kolano bardzo daje mi popalic boli mnie, rwie mnie, a juz przy wysiłku nie idzie wytrzymac. mam do pana prozbe czy by Pan mogł je obejrzec zrobic jakies przeswietlenie i cos poradzic to bym był bardzo wdzieczny. bardzo prosze o odpowiedz na email i ewentualnie umowić mnie z panem na wizyte z gory dziekuje
proszę o kontakt telefoniczny przez znany lekarz

Oczywiście. Służę pomocą. Przyjmuję w Diagmedzie we Włocławku i ODNOWIE w Toruniu. Wszystkie dane kontaktowe znajdzie Pan w Internecie.
Witam!
Zapraszam na wizytę w Lubinie lub we Wrocławiu, proszę skorzystać z kalendarza lub zadzwonić pod nr podany na stronie, przed wizytą proszę wykonać zdjęcia RTG kolana w projekcjach klasycznych AP i LAT oraz zdjęcie osiowe rzepki. Pozwoli nam szybciej zdefiniować problem i zaplanować leczenie.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
objawy mogą sugerować uszkodzenie więzadła krzyżowego/ łąkotki. Warto zrobić RTG i USG kolana