Prosze o odpowiedz :)

2 odpowiedzi
Dzien dobry , przepraszam ze tak mecze Pana pytaniami :D ale tak mysle ze znalazlem diagnoze? Otoz zapomnialem dodac ze mam niedoczynnosc tarczycy , a gdy wszystko zaczelo sie z uchem nie bralem wtedy zbyt regularnie leku i przed tym wszystkim. Bylem dzis u mojeg endokrynologa i zapisal pare rzeczy ale chodzi mi o czy moze byc to wodniak blednika? Przeczytalem pare objawow tego "stanu" i mysle ze moze trafilem z "diagnoza". Czy jesli nie mam silnego kataru a taki z rana z lepka biala wydzielina(potem w ciagu dnia normalnie oddycham 2dziurkami) to czy moze byc to spowodowane nie braniem tabletek na tarczyce? Pani endokrynolog przepisala Pronosal , flonidan(bylem dzien przedtem u lekarza rodzinnego , ktory to przepisal) i histigen gdyz mowilem ze mam taka "ciezka glowe" i zaczyna mnie bolec w wiekszym halasie( w szkole na przerwie) Pozdrawiam serdecznie :)
Witam serdecznie!
Celem ewentualnego potwierdzenia rozpoznanie wodniaka błędnika (choroby Menier`a) konieczne jest wykonanie testu glicerolowego/furosemidowego. Diagnostykę taką przeprowadza się w warunkach szpitalnych.
Zapraszam na konsultację i ukierunkowanie leczenia.
W przypadku pytań/wątpliwości proszę o kontakt.

Witam
Moim zdaniem nie ma raczej takiego związku; dobrze byloby zajrzeć do nosa dla oceny drożności nosa
pozdr
Stanisław Nitek