proszę o odpowiedź

1 odpowiedzi
Witam Pani doktor ! Zacznę od tego że chciałabym uzyskać pomoc zwracam się do Pani ponieważ słyszałam i czytałam o Pani dużo dobrych opini . Mam 20 lat i 3 lata temu przeżyłam bardzo wielki uraz do stomatologi Pani która leczyła mi zęby nie miała uprawnień na chirurga dentystę jednak przecieła mi nieumiejętnie dziasło przez co wdało się zakarzenie i straciłam 2 zęby . Od tamtej pory niestety unikam wszelkimi sposobami stomatologów , jednakże szczerze mówiąc mam tendencje do psucia zębów i prawdę mówiąc są one w Bardzo Złym stanie . Jeden zaczna mi szczególnie doskwierać . Chciałabym zapytać czy jest Pani w stanie mi pomoc oraz ile kosztuje u Pani w gabinecie wizyta ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź .
Bez obejrzenia jamy ustnej pacjenta i rozeznania się w sytuacji jest mi bardzo trudno powiedzieć co będzie robione i ile będzie kosztować. Tak jak nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile będzie kosztował remont mieszkania- przecież wszystko zależy od stopnia zniszczenia.
Zwykle na pierwszej wizycie rozmawiam z pacjentem , ściągam kamień i robię badanie jamy ustnej ( ściąganie kamienia nie jest zbyt bolesne, poprawia stan dziąseł i umożliwia mi przeprowadzenie rzetelnego badania). Na podstawie badania jestem w stanie zaplanować dalszy tok leczenia, który omawiam z pacjentem przedstawiając mu możliwe warianty leczenia najlepsze dla danego pacjenta.
Serdecznie zapraszam.