Proszę o informację czy Concor cor w dawce 1,25 1xdziennie,przy ciśnieniu 110/60,100/60,czasem 125 /
1
odpowiedzi
Proszę o informację czy Concor cor w dawce 1,25 1xdziennie,przy ciśnieniu 110/60,100/60,czasem 125 /80 i pulsie mimo leku skaczacym do 90 a czasem wyżej nie jest za mała?
Proponuję skonsultować swoje wątpliwości z lekarzem prowadzącym/kardiologiem. Podane przez Panią/Pana informacje nie są wystarczające , wskazana byłaby konsultacja osobista.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam40 lat od pewnego czasu schudlem wyniki amylazy lipazy i glukozy w normie mam bole w kregoslupie i z lewej strony brzucha oddaje często mocz !!!co może być przyczyną czy jak wyniki trzustki są dobre to mimo wszystko może to być związane z trzustka a i często się poce.
- Zacznijmy od tego, że bardzo dużo trenuje. Moim problemem jest to, że od dłuższego czasu bolą mnie łydki (przód i tył łydki) do tego boli mnie odcinek lędźwiowy. Dłuższy odpoczynek od aktywności pomoże do momentu aż znowu nie zacznę trenować, rozciągam się codziennie ale dużo to nie daje.. co…
- Mam problem z paznokciem u palca wskazującego lewej dłoni o 4 dni pojawiły się ciemne linie pod paznokciem bardzo mnie boli paznokieć i od połowy palca w górę jak rozkruszam go w miarę jest ok najgorzej w nocy dodam ze ten palec zawsze mi drentwial jak było zimno i robił się biały czasami
- Przepisamo mi lek Trioxal na grzybicę paznokci. Po użyciu momentami czułam lekkie mrowienie w palcach, było mi słabo i czułam się mocno niespokojna. Zdarzyło się, że ręce wydawały mi się ciężkie. Na razie spożyłam tylko raz dwie tabletki, bo bałam się o to, że sytuacja się powtórzy. Lek powinnam…
- Jestem po zawale mam cukrzyce inadcisnienie czy moge poddac sie zabiegowi na kolano lekotka i jakie znieczulenie bedzie najlepsze
- Mam 27 lat Od lekarza pierwszego kontaktu usłyszałam że mam nerwicę. EKG i wszystkie badania wyszły w normie jednak serce wali jak oszalałe i mam problemy ze spaniem, lęki. Lekarz przepisał mi po jednej tabletce dziennie propranolol wzf i sympramol. Mam astmę która jest od około 15 lat 'uspiona'.…
- Wczoraj mialam usg polowkowe wykeyto u mojego dziecka cyste/torbiel w prawej stronie watroby 14x9mm prosze o pomoc lekarze nie wiedza
- 18 października miałam zakończone leczenie kanałowe po trzech wizytach. Niestety ząb mnie boli podczas gryzienia. Czy to jest normalne?
- Czy andepin moge laczyc z sympramolem Z.gory dziekuje za odpowiedz
- Mam szczeliny miedzy jedynkami dwojkami i trójkami w dolnej i górnej części szczęki. Brak szóstki dolnej. Pozostałe zeby są ok. Proszę o pomoc
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.