Proszę i interpretację wyników badań

1 odpowiedzi
Witam,
od roku nie mogę zajść w ciążę, mam zdiagnozowane hashimoto. Czy mogłabym prosić o interpretacje badań? Moje wyniki badań z 4 dc są następujące:
PRL= 26,03 ng/ml (norma 1,2 - 29,93 ng/ml)
Estriadol= 27 pg/ml (norma 21-251 pg/ml)
LH= 9,47 (norma 2,39-6,6 mlU/ml)
FSH= 5,13 (norma 3,03-8,08 mIU/ml)
Testosteron= 36,16 ng/dl (10,83 - 56,94)
TSH=2,24 (nie zmalał mimo zwiekszonej dawki)
Żelazo=157,8 ng/dl (60-180)

Owulacje mam potwierdzoną monitoringiem (17dc), jednak endometrium wynosi 5 mm zarówno przed jak po owulacji (14 i 19dc). Mam bardzo skąpe miesiączki cykle 30-32 dniowe nieregularne. Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
Witam. Cykle 30-32 dniowe to cykle regularne. W przypadku Pani badań jedynym odstępstwem od normy jest dysproporcja LH/FSH. W sytuacji rocznych starań o ciążę proponuję wykonanie badania nasienia partnera oraz wspólną konsultację w Klinice Leczenia Niepłodności – niezbędne jest zbadanie Pani wraz z oceną jajników w badaniu USG.Pozdrawiam.