prosze czy syn moglby do pani sie zapisac

6 odpowiedzi
mam syna 33 letniego wzioł sobie kobiete z 3-ką dzieci ,i jedno maja wspólne ,to wszystko go przerosło nie dal sobie rady , w tym związku niemiał duzo do powiedzenia musial robic tak jak jego pani kazala ,coraz częsciej popijał , zaczoł się leczyc leczył sie był nawet w eko szkole życia w Wandżnie niepił 0koło 4miesięcy po powrocie zamiast go spierac to zaczeła wymyslac ze pomaga rodzicom i są dlaniego najważniejsi i się wyprowadziła juz na drugi dzien wzieła go spowrotem do siebie wrócił po tygodniu i syn i próbował się powiesic wostatniej chwili zdązylismy go odciąć namowiłam syna zeby pojechał spowrotem do osrodka do wandzina zeby tam doszedł do siebie ale on kce op 2tygodniach wrócic bo muwi ze da sobie rady boje sie oniego czy mogłaby pani mu pomuc wiem ze wtym wszystkim czyma go córeczka bo bardzo ja kocha prosze o pomoc
Witam Panią serdecznie. Uważam, że najwłaściwszą formą pomocy dla syna byłaby konsultacja z lekarzem psychiatrą oraz terapia dla osób uzależnionych, którą prowadzą terapeuci uzależnień. Ze swojej strony mogę zaproponować pomoc Pani. Mogę się tylko domyślać, że cała ta sytuacja jest dla Pani bardzo trudna. Pozdrawiam i zapraszam. S.Papis-Strucinska
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Chętnie pomogę o ile Pani syn będzie chciał z skorzystać z mojej pomocy. Jeżeli wyrazi zgodę zapraszam do Pracowni " UL". Proszę również zadbać o wsparcie dla siebie, dużo się wydarzyło i z pewnością ma Pani wiele obaw. Może warto się nimi z kimś podzielić?
Witam serdecznie,
dziękuje za zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła, rozumiem doskonale że jako matka odczuwa Pani wielki niepokój w związku z sytuacją jaka ma miejsce. Oczywiście syn może się do mnie zapisać, jednak aby zaszła w nim zmiana jakiej Pani oczekuje, to syn sam musi jej chcieć. Jeśli jednak, tak jak Pani pisze, doszło do próby samobójczej i ma Pani uzasadnione obawy, że może ona zostać powtórzona, to proszę jak najszybciej zabrać syna do psychiatry. Przede wszystkim to lekarz w pierwszej kolejności musi ocenić jego stan psychiczny i zapisać odpowiednią farmakoterapię lub jeśli będzie taka konieczność to umieścić nawet w szpitalu psychiatrycznym. W skrajnych przypadkach można pojechać na całodobowy dyżur psychiatryczny przy ul. Szpitalnej.
Pozdrawiam - Teresa Cichacka
Rozumiem, że opisuje Pani sytuację z perspektywy matki dla której dobro syna jest najważniejsze. Oczywiście, jeżeli syn zdecyduje się na zasięgnięcie pomocy zapraszam do gabinetu, poniżej pozostawiając skrót ułatwiający dostęp do kalendarza wizyt. Są tam, również dane niezbędne do bezpośredniego kontaktu do czego zachęcam. Niemniej jednak na podstawie opisu wnioskowałbym, aby pierwsze działania były skierowane w stronę konsultacji psychiatrycznej. Myślę że psychoterapia jest wskazana jako równoległy proces leczenia. Istotnym jest aby syn podjął samodzielną decyzję o podjęciu psychoterapii. Pozdrawiam, W.K.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie. Ja nie zajmuję się terapią uzależnień. Myślę, że wskazana dla Pani syna byłaby konsultacja z lekarzem psychiatrą oraz leczenie w ośrodku leczenia uzależnień. To bardzo trudne i bolesne dla Pani, proszę nie zapominac o sobie i skorzystać z pomocy dla siebie, wzmocnić się. Trzymam mocno kciuki.
Witam serdecznie, jeśli tylko sam syn będzie chciał, to oczywiście serdecznie zapraszam pozdrawiam