Prośba o pomoc.

11 odpowiedzi
Witam.
Moim problemem nie jest strach przed stomatologiem,tylko trudna sytuacja materialna. Dwa lata temu zginął mój mąż i sama wychowuję troje dzieci. Jeszcze trochę i będę wstydziła się chodzić do nich do szkoły na zebrania,a one zaczną wstydzić się matki.Moje zęby są w stanie agonalnym.Czy ktoś może mi pomóc i przywrócić wiarę w uśmiech?
Dzień dobry,
najlepszym rozwiązaniem byłoby kompleksowe leczenie na NFZ np. na ulicy Krakowskiej.
Pozdrawiam,
Katarzyna Jankowska

Witam zapraszam na niezobowiązującą wizytę konsultacyjną i zobaczymy jak można Pani pomóc. Pozdrawiam
Oczywiście ze tak proponuje udać sie do gabinetu z NFZ gdzie poprawia panie uśmiech w ramach ubezpieczenia , do nas ma pani trochę daleko ale mimo to zaprazszamy
Pozdrawiamy zespół rojekdental.pl
Dzien dobry,
zapraszam na leczenie próchnicy do gabinetu stomatologicznego Risorius do Pruszkowa w ramach NFZ.
Witam!
Bezpłatną opiekę medyczną, w tym i stomatologiczną zapewnia Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach tzw. koszyka świadczeń gwarantowanych.
Leczenie komercyjne niestety pacjent pokrywa dysponując osobistymi finansami.
Na "rynku" medycznym pojawiło się również wiele firm udzielających pożyczki tylko na leczenie medyczne na warunkach o niewygórowanym procentowaniu.
Pacjent zgodnie ze swoimi oczekiwaniami efektów leczenia końcowego lub warunkami zasobów finansowymi lub bezpłatnym leczeniem ma do do wyboru drogę podjęcia leczenia.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Witam serdecznie,
Wszystko zależy od tego co dokładnie się dzieje z Pani zębami. Leczenie stomatologiczne, ze względu na specjalistyczny charakter i używane nowoczesne materiały jest leczeniem niestety stosunkowo drogim.
Zawsze można część rzeczy zrobić na Narodowy Fundusz Zdrowia, ponieważ niektóre zabiegi są refundowane.
Ważne jest, aby trafić do lekarza, który zajmie się panią kompleksowo, zamiast leczyć po jednym zębie.
Ja niestety obecnie nie przyjmuję na NFZ, ale jeśli chciałaby się pani leczyć prywatnie, to serdecznie zapraszam na konsultację.
Szanowna Pani
Dziękuję za zapytanie. Proszę pamiętać, że stan zębów wpływa na stan zdrowia całego organizmu. To nie tylko kwestia estetyczna, higieniczna, ale przede wszystkim zdrowotna i dlatego należy dbać o stan uzębienia. Widzę, że pisze Pani z Wrocławia z dzielnicy Krzyki. Polecam tam gabinet Dentalcity, ale niestety nie znam cennika. Proszę zrobić sobie rozeznanie cen w okolicy. Na pewno część zabiegów w niektórych gabinetach jest refundowanych przez NFZ. Proszę się nie poddawać i to sprawdzać. Należałoby najpierw przełamać impas, pójść na konsultacje i określić sobie plan leczenia oraz budżet uzależniony od finansów. Tylko najważniejsze to zacząć.

Pozdrawiam serdecznie
K. Zielińska
Nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech, zapraszamy do naszego gabinetu, który mieści się w Rybniku na bezpłatną konsultację
Zapraszam do gabinetu .. jesteśmy zespołem , który przede wszystkim niesie pomoc swoim pacjentom ..
Witam.
Czy poza brakiem zadowalającego efektu estetycznego towarzyszą Pani dolegliwości bólowe? Ciężko mi coś powiedziec o Pani zębach i potrzebach leczniczych/estetycznych nie widząc Pani ani zdjęć rtg. Jezleli zęby są w złym stanie radzę nie odkładać konsultacji ze stomatologiem. Znam wielu ambitnych lekarzy, którzy świadczą usługi na wysokim poziomie w ramach kontraktu z NFZ. Faktycznie, mało zabiegów z dziedziny stomatologii estetycznej jest objętych refundacją ale może warto porozmawiać ze stomatologiem o ewentualnym chirurgicznym przygotowaniu do leczenia w ramach NFZ? Po zaspokojeniu najlpiniejszych potrzeb i wyelimowaniu potencjalnych ognisk zapalnych dalsze leczenie można rozłożyć w czasie aby moc zgromadzić środki na leczenie.
Życzę powodzenia i proszę nie tracić wiary w usmiech!
Niestety aktualnie nie prowadzę własnego gabinetu stomatologicznego więc nie mogę pomóc. Pozdrawiam