prośba o odpowiedź

14 odpowiedzi
Piszę tą wiadomość z ogromną nadzieją na odpowiedz. Otoz jestem zapisana do ginekologa na czwartek 29.03 Myslalam ze jestem w ciązy. plamilam lekko od piątku. chcialam pojsc w poniedziałek to potwierdzic (3 testy wyszly pozytywne jednak druga kreska byla blada) Niestety zaczęłam krwawic dlatego nie poszłam na wizyte (doszłam do wniosku ze badanie jest niemozliwe) ale od 2 dni pobolewa mnie brzuch w wydalam cos z krwia. Nie są to skrzepy raczej cos jak maź moze podobne do łożyska Nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego. Proszę o rade nie wiem co mam zrobic. Czy powinnam czekac do jutra czy udac się na pogotowie?
Należało udać się do lekarza, nie zaś samodzielnie rozwiązywać zagadki medyczne. Nie wiem co to jest pogotowie ale wiem, że oddziały ginekologiczno-położnicze pracują non stop i tam można się udać.

Wskazany byłby pośpiech . Wszystko jedno gabinet prywatny czy pogotowie . Pozdrawiam !
Jeżeli to niewielkie krwawienie to proszę poczekać. Prawdopodobnie to wczesne poronienie i samo się wszystko oczyści. Takich poronień jest o. 90 %. Przy nasileniu krwawienia trzeba zbadać i zrobić USG.
Witam,
Należy udać się do Izby Przyjęć szpitala ginekologicznego aby stwierdzić czy ciąża jest żywa czy też doszło do poronienia. Nie należy czekać.
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Trzeba udać się do ginekologa. Jeżeli nie ma innych dolegliwości może to być w czwartek
Szanowna Pani,
Prawdopodobnie jest to poronienie wczesnej ciąży. Poronienie jest najczęściej wynikiem naturalnej kontroli jakości w procesie rozrodu. Nie ma potrzeby udawania się na pogotowie, ale wizyta u ginekologa ma sens.
Załączam ukłony,
CS
To właśnie z powodu krwawienia trzeba zgłosić się do lekarza a nie odwrotnie. Badanie ginekologiczne jest konieczne. BD
Mozliwe że to poronienie, powinna sie pani udać do szpitala na oddział ginekologii .
Szanowna Pani, proszę niezwłocznie zgłosić się na ginekologiczną izbę przyjęć!
Proszę wykonać poziom betaHCG z krwi i z wynikiem zgłosić się na wizytę.,
Sugeruję wizytę: - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uprzejmie proszę wykonać badanie z krwii B-HCG 2x w odstępie 2 dni i z tymi wynikami podejść do ginekologa.
Szanowna Pani.
Nie ma potrzeby iść na pogotowie.
Proszę poczekać na wizytę u swojego ginekologa.
Pozdrawiam, Sobiesław Kaszowicz
Proszę udać się albo do swojego ginekologa albo na izbę przyjęć oddziału ginekologicznego. Pozdrawiam
Witam
Proszę iść na IP ginekologiczną, skoro testy były dodatnie to albo Pani jest w ciąży i grozi Pani poronienie,albo Pani poroniła, albo jeszcze możliwa jest ciąża pozamaciczna. Konieczne wykonanie badania USG i badanie ginekologiczne, ew. dodatkowe seryjne oznaczenie B-hcg.