Problemy z seksem-jak pomóc

1 odpowiedzi
Witam! Mam problem z partnerem ma on 46 lat, poznaliśmy się 2 lata temu i seks uprawialiśmy codziennie przez ok. 4 m-ce, po tym czasie nagle seks przestał istnieć przez kilka tyg., drażnił go również jakikolwiek dotyk ciała i pocałunki. Obecnie uprawiamy seks raz w m-cu, jakość jego sporo spadła, ale się stara. Biorę pod uwagę jego wiek i obniżone libido, podawałam tabletki z zwiększoną zawartością żeńszenia ale nie pomogły. Partner przyjmował stymen, nie pomogło. Przyjmuje on codziennie 2x1 Lamitrin na epilepsje (napadów przez te 2,5 roku nie było, czasem boli go tylko głowa). Do lekarza go nie zaciągnę, a i rozmawiać o problemie nie chce. Interesuje mnie czy jest możliwe aby tak z dnia na dzień się zmienić bezpowrotnie (być może w tym czasie coś przyjmował co teraz nie działa), nie wiem jak postępować, jak mu pomóc i na co mogę liczyć. Zaznaczam że nie naciskam na uprawianie seksu aby go nie dołować, cierpliwie czekam na jego inicjatywę. pozdrawiam
Witam. seks jest sferą gdzie pokazują się jako pierwsze problemy w więzi. A ile Pani ma lat? Co Panią wiąże z partnerem. Jego wiek może mieć znaczenie, ważne by zapytać się czy brał przez te 4 miesiące jakieś leki - np viagrę. Coś się dzieje w Waszym związku, może czas na rozmowę o tym. Jeżeli jesteście z Olsztyna i okolic zapraszam na wizytę.Piotr Ch. psycholog

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.