Problemy z oddawaniem moczu, mężczyzna 32 lata

1 odpowiedzi
Mam 32lata, od paru lat mam problemy z oddawaniem moczu. Oddaje mocz często, mało i strumień jest slaby, żadnych bóli, jedynie lekkie kłócie pęcherze. Mialem tez raz calkowicie zatrzymany mocz i musialem miec zakladany cewnik. Byłem juz u paru lekarzy, brałem wiele antybiotyków, naświetlania ale bez skutku. Po badanich laboratoryjnych wyszla bakteria ecoli w prostacie ale mimo ponownych badan po braniu antybiotyków bakteria caly czas jest. Jeden z lekarzy sugerował usunięcie wędzidełka gdyż twierdzi ze najwieksze skupisko jest pod napletkie i stamtąd dostaje sie do prostaty ale nie wiem juz co robić. Bardzo proszę o pomoc.

Panie Doktorze bardzo dziękuję za odpowiedź, a proszę mi powiedzieć jakie mogą być możliweprzyczyny moich dolegliwości? Dodam jeszcze że podczas spermiogramu okazało się że mam przeciwciała plemnikowe 100% oraz nieprawidłową budowę morfologiczną plemników, proszę mi powiedzieć czy to mogło nastąpić na skutek moich dolegliwości i czy jest szansa na zdrowe plemniki czy pozostaje jedynie in vitro?
Dobry wieczór. Jaka jest szansa zapłodnienia in vivo nie potrafię odpowiedzieć. Nie jestem specjalistą w tym zakresie, Polecam wizytę w klinice rozrodczości. Bliżej temu tematowi są ginekolodzy. Pozdrawiam serdecznie, Janusz Sulisławski.