Problemy z cerą , krążenie, serce...

6 odpowiedzi
Witam... od około dwoch lat mam problem z cerą..a mianowicie na twarzy pojawia się rumień i tworza sie stany zapalne objawiajace sie luszczaca skórą....gdy jestem nerwowy czy zestresowany twarz w moim odczucia jest taka jakby się paliła... Byłem u dermatologa stwierdził niby tradzik rozowaty... pomaga masc protopic 0,1 bo stany zapalne zniknely ale twarz poczas stresu tez robi sie czerwona... Jest jedno ale... mam problem taki, że odczuwam pobolewanie w klatce piersiowej... rece jak są na dole robią sie czerwone jak buraki tak krew nachodzi... cisnienie wychodzi 138/87 puls 79 co najlepsze po wzieciu aspiryny (15 min po) 106/77 puls 74 a po 25 minutach 119/71 puls 71.. rece nie robią sie juz takie czerwone i twarz jest bielsza.. mniej przebarwien...lepiej sie oddycha tak jakby wiecej powietrze wchodzilo ..klocie w klatce minelo... lepiej sie czuje... o wiele lepiej...prosze o opinie na ten temat dziekuje
Witam
Proponuję konsultację kardiologa.
Pozdrawiam

Polecam wizytę u endokrynologa
Witam, czy były wykonywane jakieś badania: EKG, echo serca, tomografia klatki piesiowej - angio ? Pozdrawiam
Witam,
Prawdopodobnie ma Pan nadwrażliwy układ wegetatywny wywodzący się ze splotu piersiowego. Objawia się to zaczerwienieniem twarzy, nadpotliwością dłoń lub pach. Leczenie zachowawcze jest trudne. Można leczyć operacyjnie(endoskopowo) usuwając sploty Th2 Th4. Na skórze pozostają 3 małe otworki.
Pozdrawiam M.Garbień
Nie mam doświadczenia w leczeniu trądziku różowatego. Z tym problemem powinien się pan zgłosić do dermatologa.
Witam. To nie przypadek, ze Pana dolegliwości ustępują po aspirynie. Podłożem dolegliwości są zaburzenia naczynioruchowe. Pod wpływem różnych bodźców fochodcibfo poszerzenia Naczy w skórze. Napady bólu oprócz aspiryny może przerwać uniesienie rak do góry i chłodzenie.
Pozdrawiam.