Witam... od około dwoch lat mam problem z cerą..a mianowicie na twarzy pojawia się rumień i tworza sie stany zapalne objawiajace sie luszczaca skórą....gdy jestem nerwowy czy zestresowany twarz w moim odczucia jest taka jakby się paliła... Byłem u dermatologa stwierdził niby tradzik rozowaty... pomaga masc protopic 0,1 bo stany zapalne zniknely ale twarz poczas stresu tez robi sie czerwona... Jest jedno ale... mam problem taki, że odczuwam pobolewanie w klatce piersiowej... rece jak są na dole robią sie czerwone jak buraki tak krew nachodzi... cisnienie wychodzi 138/87 puls 79 co najlepsze po wzieciu aspiryny (15 min po) 106/77 puls 74 a po 25 minutach 119/71 puls 71.. rece nie robią sie juz takie czerwone i twarz jest bielsza.. mniej przebarwien...lepiej sie oddycha tak jakby wiecej powietrze wchodzilo ..klocie w klatce minelo... lepiej sie czuje... o wiele lepiej...prosze o opinie na ten temat dziekuje
dr n. med. Maciej Garbień
dr n. med. Maciej Garbień
Chirurg, Chirurg naczyniowy
Wrocław
Witam,
Prawdopodobnie ma Pan nadwrażliwy układ wegetatywny wywodzący się ze splotu piersiowego. Objawia się to zaczerwienieniem twarzy, nadpotliwością dłoń lub pach. Leczenie zachowawcze jest trudne. Można leczyć operacyjnie(endoskopowo) usuwając sploty Th2 Th4. Na skórze pozostają 3 małe otworki.
Pozdrawiam M.Garbień

dr n. med. Michał Molski
dr n. med. Michał Molski
Flebolog, Chirurg naczyniowy, Chirurg
Więcbork
Nie mam doświadczenia w leczeniu trądziku różowatego. Z tym problemem powinien się pan zgłosić do dermatologa.

dr n. med. Marcin Śledź
dr n. med. Marcin Śledź
Chirurg naczyniowy, Chirurg
Szczecin
Witam
Proponuję konsultację kardiologa.
Pozdrawiam

dr n. med. Tomasz Ciąćka
dr n. med. Tomasz Ciąćka
Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog
Warszawa
Witam, czy były wykonywane jakieś badania: EKG, echo serca, tomografia klatki piesiowej - angio ? Pozdrawiam

dr n. med. Andrzej Lekstan
dr n. med. Andrzej Lekstan
Chirurg, Chirurg naczyniowy, Flebolog
Katowice
Polecam wizytę u endokrynologa

dr n. med. Adam Kukliński
dr n. med. Adam Kukliński
Chirurg naczyniowy
Radom
Witam. To nie przypadek, ze Pana dolegliwości ustępują po aspirynie. Podłożem dolegliwości są zaburzenia naczynioruchowe. Pod wpływem różnych bodźców fochodcibfo poszerzenia Naczy w skórze. Napady bólu oprócz aspiryny może przerwać uniesienie rak do góry i chłodzenie.
Pozdrawiam.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.