problemy podczas szukania kobiet przez portal randkowe

2 odpowiedzi
Od bardzo dlugiego czasu mam problem ze znalezieniem partnerki/dziewczyny. Nie wiem, jak mam sobie to tlumaczyc. Nie bede ukrywal, ze brakuje mi zarowno regularnego pozycia seksualnego, jak i uczucia, obecnosci drugiej osoby w moim zyciu, dzieleniu sie z nia swoimi uczuciami, jak i jej obecnosci w ogole.
Bardzo trudno przychodzi mi skonkretyzowac to, co czuje w tym momencie, ale czuje sie bardzo samotny i pogubiony z tym, co sie ze mna dzieje w relacjach damsko-meskich. Odnosze wrazenie, ze istnieje jakas niewidzialna bariera pomiedzy mna a kobietami, jakis uporczywy brak moznosci nawiazaywania blizszych relacji.
Byc moze nie bylby to problem, ale zblizam sie juz powoli do trzydzuestki i od bardzo dawna nie bylo mi dane zaznac kobiecego ciepla, jak rowniez szansy dania Jej tego samego.
Trudno mi sie o tym mowi, nawet jak na faceta, ale chcialbym roziwazac ten problem, w koncu faceci tez maja uczucia, choc wyrazaja je na pewno w inny sposob.
Nie wiem jeszcze, co moglbym dodac, ale chcialbym z kims porozmawiac, nawiazac kontakt, aby lepiej zrozumiec sibie i moj problem.
I nie jest to tani sztuczka zdobycia kogos, po prostu pragne dowiedziec sie, co Wy o tym myslicie. W koncu zalezy mi na Niej, a nie na odwrot.

Pzdr
Dzień dobry. Myślę, że warto jest zagłębić się w przyczyny takiej sytuacji i poznać siebie samego- najczęściej to nasze nieuświadomione trudności są przyczyną różnych problemów w życiu. Warto jest skonsultować się z psychoterapeutą, być może także podjąć dłuższą pracę. Pozdrawiam

Dzień dobry. zachęcam Pana do umówienia wizyty u psychoterapeuty. To zupełnie naturalne, że odczuwa Pan potrzebę nawiązania bliskiej relacji, znalezienia partnerki. Opisana przez Pana "niewidzialna bariera" z pewnością ma swoją nieświadomą przyczynę. Można do niej dotrzeć w poddając się psychoterapii. Uświadomienie sobie ukrytych głęboko konfliktów wewnętrznych, wypartych przeżyć, impulsów, pragnień czy potrzeb pozwala lepiej zrozumieć siebie i radzić sobie z wieloma problemami.
Życzę powodzenia,
Agnieszka Walczak - Maciocha.