Problemy po badaniu urodynamicznym

2 odpowiedzi
Witam,21 pazdziernika mialem badanie urodynamiczne.(od ok 20 wrzesnia tamtego roku wstaje w nocy do lazienki,dlatego ze bardzo mocno sie wyziebilem)Nolicin bralem 7 dni-23-30 pazdziernik.Lekarz powiedzial ze pewnie oddaje zbyt male ilosci moczu i dlatego budze sie w nocy.Zalecil badanie ogolne moczu ktorego jeszcze nie zrobilem,bo mam daleko i nie mialem objawow,Urolog powiedzial ze jesli tylko w nocy przeszkadza mi wstawanie to moge brac jedna tabletke przed snem.Dzis bedzie 8 dzien jak biore lek Driptane.Zrobilem dziennik mikcji i faktycznie sa nie wielkie ilosci moczu,lekarz powiedzial ze zdrowy czlowiek wydala 500 ml,u mnie przewaznie to ok 250ml.
Od kilku dni mam dziwne uczucie,jakby lekkie piecznie ujscia cewki moczowej,czy to zapalenie?innych objawow nie widze.Czy moge kupic jakis lek na to bez recepty?Co sadzi Pan o tym i o sposobie leczenia pecherza nadreaktywnego?Czy jesli bede chcial zrobic badanie ogolne moczu,to ten lek nie zafalszuje jego wyniku?
Dobry wieczór.
Zalecone leczenie jest odpowiednie. Zażywanie Driptane nie ma wpływu bezpośrednio na wynik badania ogólnego moczu. Objawy, o których Pan pisze mogą sugerować zapalenie cewki moczowej. Pozdrawiam serdecznie, Janusz Sulisławski.

A co wskazuje URD?