Problemy oddechowe

3 odpowiedzi
Mężczyzna 36 lat. Wzrost 185. Waga 83. Stwierdzony bezdech z przewagą centralnego. Objawy dzienne oddechowe podobne do bezdechu nocnego czyli spłycanie oddechu czasem do zatrzymania. Po takim incydencie mam silna potrzeba zaczerpniecia głębokiego oddechu w ilości ok. 4 do 8. Ogłuszające piszczenie w uszach i zawroty głowy (w każdej pozycji również bez wysiłku) bardziej przypom. odrętwienie. Odczuwalne również w innych częściach ciała powyżej mostka. LDL 180. Dopler tętnic szyjnych w normie.
Zapraszamy do polski Można dorobić MRI kręgosłupa, Konieczna pełna konsultacja: ocena stanu zdrowia, sprawności, nastroju, trybu życia! LECZENIE BEZDECHÓW!! CPAP!
Kalendarz bólów głowy i wyniki badań proszę zabrać ze sobą Zapraszam!

Szanowny Panie,
duża zagadka, a bardzo mało danych. Od kiedy? Schorzenia towarzyszące? Czy już cokolwiek Pan z tym robił? Jaki lekarz Pana badał? Jakie są prawdziwe parametry gazów we krwi, w czasie owego bezdechu i wiele wiele innych.
Jeżeli zaczęło się ostatnio i nikt Pana nie diagnozował to proponuję konsultację u laryngologa i ew. u pulmonologa.
W przypadku nie stwierdzenia przez konsultujących lekarzy żadnej patologii, proponuję (zamiast ,,obrażać się na medycynę") rozważyć tło psychosomatyczne.
dr Andrzej Żytkowski
celowe jest badanie EEG oraz diagnostyka stawu skroniowo-żuchwowego