Problemy emocjonalne, fobie społeczne, nawracająca depresja, OCD... Nie potrafię się otworzyć na lud

4 odpowiedzi
Problemy emocjonalne, fobie społeczne, nawracająca depresja, OCD... Nie potrafię się otworzyć na ludzi, wyrzucić z głowy osobę, której oddałam serce kilka lat temu. Myślałam nad psychoterapią behawioralną, ale nie mam pieniędzy na częste wizyty, a raz na dwa miesiące u psychiatry nie dają wiele, bo często bywa tak, że potrzebuję wsparcia tu i teraz. Nie chcę się otumaniać kolejnymi tabletkami.
Znajdzie się jakiś w miarę tani psychoterapeuta? Najlepiej Częstochowa lub okolice.
Witam myślę ze dobrym rozwiązaniem byłaby terapia online. W moim przypadku można zakupić pakiet 5 wizyt płatnych z góry 350 zł (70 zł wizyta) myślę że jest to całkiem korzystna cena. Jeśli się Pani zdecyduje zapraszam do kontaktu poprzez FB bądź messenger.

Pozdrawiam
Radek Szafrański
Sugeruję wizytę: Psychoterapia online - 70 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam serdecznie, pisze Pani o wielu trudnościach, których wydaje się towarzyszy lęku, smutku i rozczarowania. Domyślam się, że towarzyszą im przykre stany emocjonalne utrudniające codzienne życie i relacje. Zaburzenia lękowe wymagają regularnej cotygodniowej terapii... Zachęcam Panią do poszukania wiec placówek państwowych lub miejsc gdzie odbywaja sie staże i taka pomoc jest świadczona za drobna opłata lub bezpłatnie. Ośrodek CENTRUM, którego jestem włascicielem - niestety mieści się w Warszawie... Wchodziłaby w grę jeszcze terapia za pośrednictwem skype, ale odradzałabym tego w zakresie Pani problematyki. Kontakt osobisty z terapeutą w zakresie Pani problematyki wydaje mi się kluczowy i sam w sobie juz bardzo leczący. Mam nadzieję, że uda sie pani znaleźć kogoś na miejscu. Pozdrawiam ciepło !
Dzień dobry. Myślę, że warto udać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej i zapisać się na terapię na nfz. Może Pani również uczestniczyć w grupach terapeutycznych, które zwykle kosztują mniej niż psychoterapia indywidualna. Z mojej strony mogę zaoferować terapię przez skypa, jeśli jest Pani zainteresowana, to zapraszam do kontaktu. Odnośnie kwestii finansowych, jest to do ustalenia. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Witam
Gdyby chciała Pani podjąć się psychoterapii on-line w nurcie systemowym, gdzie sesje są co 2, 3 lub 4 tygodnie - zapraszam na priv.
W Częstochowie znalazłam dla Pani link do szpitala, gdzie odbywa się dzienne leczenie, może tam się Pani uda: ww.szpitalparkitka.com.pl

Pozdrawiam serdecznie
Łucja Fitchman