problem ze zgieciem palca i bol dloni

1 odpowiedzi
Witam,od 6 lat wykonuje prace która nadwyręża dlon i palce i problem mam z palcem w prawej dloni,palec nie chce się zgiąć do końca natomiast z wyprostowaniem dloni i palcow nie ma problemu,mam ciagle bol tego palca i ucisk w srodkowej części dloni,bol nasila się rano i dlon jest lekko opuchnieta,mieszkam w Londynie i bylam dwa razy u polskiego ortopedy za pierwszym razem dostałam zastrzyk i po paru dniach przeszlo i miałam spokoj około roku czasu a ze wykonuje przez caly czas ta sama prace to problem powrocil bylam ponownie u innego lekarza i również dostałam zastrzyk w dlon ale nic nie pomoglo tylko miałam siniak na cala dlon,wiec mecze się z bolem już tak od około 1,5 roku i nadal problem ze zgięciem palca do końca,oraz bol ranny,jakie sa metody wyleczenia tego. Pozdrawiam.
Konieczne badanie fizykalne i dodatkowo USG w celu określenie przyczyny braku zgięcia . Dopiero później leczenie . Pozdrawiam