problem z prawym nadgarstkiem UK

1 odpowiedzi
Czy oprócz tego kalendarza online, jest jakaś możliwośc, żeby doktor miał jakiś wolny termin w gnieznie lub nawet lepiej w Poznaniu w następny Poniedziałek lub wtorek, ostateczności środa?
Mieszkam w anglii będę teraz w tym czasie wPolsce,
na angielskiej wiki sa te obrazki kosci nadgarstka i sa oznaczone literami alfabetu
opisze to zgodnie z tym oznaczeniem z wiki
Mieszkam w Anglii.Przewróciłem się parę lat temu, chyba ze 4lata temu, na asfalcie i uszkodziłem sobie nadgarstek i ostatnio na siłowni nawet z bardzo małym obciązeniem nie moge cwiczyc, Mam duży bół powyżej i poniżej kości A = Scaphoid.
Z tego co rozumiem, z poniższeog tekstu po angielsku mam uszkodzenie kosci A = Scaphoid i przemieszczenie kosci
G = Capitate wraz z uszkodzeniami chrzastki iwytarciem jej zwlaszcza w okolicy
kosci A = Scaphoid . I Angielski doktor powiedzial mi, że wyciąłby mi kość
A = Scaphoid , a kosci G,H,B,C,D polączył w całość ( nie dowiedziałem się jak, nie wiem czy jakimiś klamrami,żeby się zrosły razem ??nie mogę się do niego dodzwonić), on twiedzi że te złączone kości będą mocniejsze razem, choć będę mial dużo mniejszą elastyczność nadgarstka. Jego pomysł wydaje mi się dość dziwny. Jak Pan zapatruje się na coś takiego? może jakiś przeszczep chrząstki i próba naprawy kości A ?
on twierdzi, że operacje mam zrobić wciagu 12mies.bo inaczej powiedzial ze reszta kości się wytrze, chrzastki się uszkodzą jeszcze bardziej.
Jesli dostanę obrazki ze skanu magnetycznego MRI (oni tu nie chcą dawać za bardzo) na maila, to czy mogę przysłać Panu na maila?
Mogę Panu zapłacić nawet za konsultację "online" na telefon, nie problem , jeśli nie ma możliwości na żywo
to co bylo napisane od angielskiego lekarza, można wkleić do google translatora ewentualnie.
Right wrist sub-luxed capitate and disruption of scapho/lunate complex
Mri findings: findings consistent with a deficiency of the scapholunate ligament with secondary early proximal migration of capitate bone with surrounding chondral- osteochondral changes.
niestety będę na urlopie w przyszłym tygodniu wygląda na to że angielski lekarz zaproponował artrodezę kości nadgarstka co po takim czasie od urazu jest słusznym rozwiązaniem