problem z poprawna wymową

5 odpowiedzi
Witam chciala bym dowiedzieć sie w jaki sposób i jesli to możliwe jak najszybciej na wizyte u pani.mam 6 letnia córkę ma problemy z wyrazna wymową i wcale nie mówi literki r.chodzi do logopedy w przedszkolu od 4 roku życia.bardzo zależy mi na wizycie u pani
Witam. Proszę dzwonić po 10tym stycznia. Jak będzie to możliwe to ustalimy wstępną konsultację.

Szanowna Pani bardzo proszę o kontakt telefoniczny, na stronie internetowej, której adres znajduje się w informacjach o mnie jest on podany.. Pozdrawiam, Maria Kmiecik-Matrejek
Dobry wieczór,
proszę o telefon. Pozdrawiam.
Zapraszam do gabinetu w czwartek na wskazany adres na stronie po 15
Dzień dobry,
rzeczywiście, u 6-latki powinna być już wywoływana głoska "r", a skoro mimo terapii w przedszkolu nie ma poprawy również w zakresie wyraźniejszej mowy, serdecznie zapraszam do gabinetu. Niestety, ze względu na to, że jestem po operacji kręgosłupa, osobiście mogę zająć się córeczką dopiero za kilka tygodni. Dlatego bardzo proszę o telefon (dostępny na mojej stronie internetowej) i zapiszę Pani córeczkę na wizytę do jednej z moich logopedek. Mimo rekonwalescencji jestem z moimi pracownicami w ścisłej współpracy - nadzoruję terapię, podpowiadam i śledzę postępy. Pozdrawiam i czekam na kontakt!