Problem z obiektem kurzajkopodobnym na stopie. Jak leczyć?

5 odpowiedzi
Witam. Mam problem z obiektem na stopie, który przypomina kurzajkę. Pojawił się on parę miesięcy temu (w okolicach kwietnia-maja). Gdy obiekt zaczął rosnąć i sprawiać ból zastosowałem leczenie Sprayem do usuwania kurzajek i brodawek firmy Scholl. W pewnym momencie obiekt pękł, ale nie zniknął. "Kurzajka" znajduje się w takim miejscu, że ból usilnie przeszkadza w zwyczajnym chodzeniu. Czy powinienem kontynuować leczenie sprayem mimo, że średnio pomaga czy rozwiązanie jest inne? Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź. Czy to w ogóle jest kurzajka? Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry,
Z Pana opisu wynika, że prawdopodobnie jest to kurzajka, czyli, mówiąc językiem medycznym brodawka wirusowa. Nie mogę jednak postawić pewnego rozpoznania nie widząc tej zmiany chorobowej. Trzeba pokazać to lekarzowi. Zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam Bożena Racławska
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Abym mógł postawić diagnozę i podjąć się leczenia muszę zobaczyć zmianę.
Zapraszam na konsultację.
Dzien dobry. Aby postwić wlościwe rozpoznanie , niezbędne jest badanie.
Jeżeli zmiana okaże się brodawką wirusową - powinno się włączyć leczenie przyczynowe- przeciwwirusowe. Pozdrawiam i zapraszam na wizytę. Katarzyna Kowalska-Górska
Jestem lekarzem weterynarii , z tym pytaniem proszę udać się do odpowiedniego specjalisty:)
Proszę się zgłosić do lekarza dermatologa z "obiektem". Leczenie na własną rękę jak widać nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza w przypadku "niezidentyfikowanych obiektów" :)