Problem z nadwagą.

1 odpowiedzi
Dzień Dobry.

Na początku marca zaczęłam brać sterydy z powodu choroby - małopłytkowość immunologiczna. Brałam je przez ponad 4 miesiące i przez ten czas przytyłam około 14 kg. Dodam, że mam 14 lat i mam około 167 wzrostu. Aktualnie ważę 73 kg. Jestem na pulsach sterydowych i 29 sierpnia będę szła już na 3 taki puls i póki co sytuacja z płytkami chyba się polepsza. Ale moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa bym spadła w ciągu 4/5 miesięcy do wagi 54 kg wraz z jakimiś ćwiczeniami i rozpisaną dietą.
Dzień dobry,
wszystko tak naprawdę jest uzależnione od kilku czynników, w tym przede wszystkim od stopnia rozregulowania gospodarki hormonalnej w Pani ciele. Redukcja masy ciała o 20kg w ciągu 5 miesięcy jest realna jeśli wspomożemy się ćwiczenia, jednak przy stosunkowo prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Zatem po tym co Pani przedstawiła w pytaniu obiecać tego nie mogę, choć nie jest to niemożliwe.

W razie nowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.