Problem z erekcja jak sobie z tym poradzic

3 odpowiedzi
Witam mam 27 lat i od jakiegos czasu mam problemy z erekcja! albo jest nie pelna albo wogole jej nie ma.Lecze sie na nerwice lekowa (przyjmuje pramolan 50mg) co mi moze pomoc? prosze o odp
Prawdopodobnie przyczyna jest nerwicy , ale też lek Pramolan erekcji nie pomaga.

Witam,
powinien Pan pójść na psychoterapię antystresowę aby obniżyć poziom stresu. To jednocześnie pomoże Panu pokonać nerwicę i odstawiź leki.
Pozdrawiam
Witam,
na pytanie o to, co może pomóc najłatwiej będzie odpowiedzieć po zebraniu pełnego wywiadu seksuologicznego. Na razie zupełnie nie wiadomo w jakim mechanizmie rozwinęły się u Pana zaburzenia erekcji. Od jak dawna konkretnie one występują? Czy choruje Pan przewlekle? W jakich sytuacjach erekcja zanika, a w jakich nie? Jakie badania Pan dotychczas wykonywał? Podobne pytania można mnożyć, a uzyskanie na nie odpowiedzi przybliża do rozwiązania problemu. Pomocne może okazać się stosowanie tabletek i/lub psychoterapii. Specjalistą zajmującym się zaburzeniami erekcji jest lekarz seksuolog, urolog lub kompetentny psychiatra. Nie obędzie się bez wizyty w gabinecie.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.