problem dojrzewania z brakiem akceptacji u rodziców

3 odpowiedzi
mam pytanie dość nietypowe
Jak mężczyzna 35 letni ma się zachować wobec rodziców 68 i 66 lat jako ludzi starszych będący
osobą zameldowaną u tychrze ludzi,zależny od ich emocji od ich woli;
to są osoby chore cierpiące na lęki i fobie;
Jak ma się zachować moja psyhika która ulega momentami zachwianiu i jak budować
tożsamość własną życia(gdzie formułować dojrzałe pytania myśli,gdzie budować dojrzałe doświadczenie życia odnośnie mieszkania?)??-proszę o pilny kontakt
jestem w dużej kropce przez duże B.
tożsamość życia w horym środowisku
Rozumiem . Dużo Pan już zauważył, zatem jest motywacja do zmiany zachowania , co za tym idzie też sposobu życia. Pragnę zwrócić jedynie uwagę , że nikt Panu nie odpowie jak powinna się zachować Pana psychika, bo to Pan ma do niej dostęp nikt inny. Może Pan za to przyjrzeć się swoim reakcjom,czy są prawidłowe czy nie , jeśli nie jak można je zmienić , lub jakim zachowaniem zastąpić, aby móc sobie lepiej radzić . Zapraszam na konsultacje.

Sytuacja która jest Pana udziałem niestety jest dość często spotykanym kłopotem przez duże B.
Rodziców najczęściej nie da się zmienić To co można robić to pracować nad Pana stosunkiem do nich i tego co mówią i robią. I to działa. Mówiąc potocznie da się zrobić tak, żeby niej to bolało i nie niszczyło Panu życia.
Dzień dobry, bardzo trudno krótko odpowiedzieć na takie pytania mając mało informacji i nie znając Pana. Najlepiej byłoby gdyby przyjrzał się Pan swojemu problemowi wspólnie z psychologiem - psychoterapeutą na bezpośrednim spotkaniu.