prawidłowy rozwój ?

1 odpowiedzi
Dzień dobry, jestem obecnie w 17 tygodniu ciąży, ciąża rozwija się prawidłowo, na badaniach prenatalnych też wyszło wszystko w porządku. Mój problem polega na tym, że pracuje przy stanowisku z komputerem. Ze względu na brak zasięgu w pracy przełożony zdecydował się na zainstalowanie routera o większej częstotliwości, po kilku dniach informatyk który instalował ten sprzęt pytał się się czy nie boli nas głowa ponieważ możemy mieć w biurze wysokie pole elektromagnetyczne i nawet jego bolała głowa podczas instalowania tego wszystkiego. Faktycznie głowa mnie boli, i pytanie moje brzmi czy to może mieć zły wpływ na moje dziecko? Czy mogę spokojnie dalej chodzić do pracy czy lepiej unikać tego miejsca? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pytanie jest bardzo trudne i nie ma chyba osoby, która jednoznacznie odpowiedziałaby na nie. Nie są znane mi badania, które warunki pracy tego typu miałyby negatywny wpływ na ciążę na tym etapie. Jednak takiego wpływu nie należy wykluczyć. Środowisko pracy powinno być też ocenione przez inspektora BHP oraz lekarza medycyny pracy. Nie jestem w stanie ocenić ryzyka, na które jest Pani narażona.Pozdrawiam