Późnym wieczorem zaniepokoiło mnie szybkie bicie serca około 100 uderzeń na minutę i drżenie całego

1 odpowiedzi
Późnym wieczorem zaniepokoiło mnie szybkie bicie serca około 100 uderzeń na minutę i drżenie całego ciała ( uczucie takie jak bym bardzo zmarzła i trzęsła się z zimna). Co to może być? Zdarzyło mi się to juz drugi raz.
Dodam że mam wypadanie płatka zastawki dwudzielnej, napadowy częstoskurcz nadkomorowy AVNRT.Od dwóch miesięcy przyjmuję Aspargin raz dziennie i Metocard ZK 23,75 mg raz dziennie. Hormony tarczycy w normie. Moja mama choruje na niedoczynność tarczycy.
W razie nawrotów atrymii i potwierdzenia AVNRT można rozważyć abalcję drogi dodatkowej